...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ziraat Bankası Geçici Hizmet Binasına Taşındı

28 Temmuz 2016 - 1.464 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Ziraat Bankası Geçici Hizmet Binasına Taşındı
Ziraat Bankası Geçici Hizmet Binasına Taşındı

Ziraat Bankası Geçici Hizmet Binasına Taşındı

Ziraat Bankası Şavşat Şubesi, Hizmet Binasındaki Tadilat Nedeniyle Ardahan Yolu Üzerinde İlçe Jandarma Bölük Komutanlığının Arkasında Bulunan Atayurt Sitesi İ Blok Mevkiinde Geçici Hizmet Binasına Taşındı.

Ziraat Bankası Şavşat Şubesi, hizmet binasındaki tadilat nedeniyle Atayurt Sitesi mevkiinde bulunan geçici hizmet binasına taşındı. Ziraat Bankası Şavşat Şubesi, yaklaşık 3 ay sonra tekrar kendi yerine taşınacak.

Şavşat Ziraat Bankası Şube Müdürü Akın Akkuş, mevcut hizmet binasının tadilat nedeniyle geçici olarak hizmet vermeyeceğini bildirdi. Akkuş konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ziraat Bankamız geçici olarak Atayurt Sitesi mevkiinde İ Blok giriş katında vatandaşımıza hizmet verecektir. Ziraat Bankası‘nın kendi yeri olan Yeni Caddedeki şubemizin tadilatı yaklaşık olarak 3 aylık bir süre içerisinde tamamlanacaktır. Tadilatın tamamlanması ile Ziraat Bankamız kendi yerinde daha ferah ve düzenli bir ortamda vatandaşımıza hizmet vermeye devam edecektir. Tadilatı gerçekleştirilen hizmet binamızda engelli asansörü, otopark, ATMlerin yerleşim yeri ve iç dizaynı yapılarak daha modern hale getirilecektir. ” dedi.

 

Haber: Caner Altunkaya

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek