...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yürüyüş Yolu Çalışmaları Başladı

21 Kasım 2015 - 2.086 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Yürüyüş Yolu Çalışmaları Başladı
Yürüyüş Yolu Çalışmaları Başladı

Yürüyüş Yolu Çalışmaları Başladı

Artvin’de yürüyüş yolu olarak en çok tercih edilen Yeni Mahalle yolunda Seyir Terasları ve ‘İskebe Yürüyüş Yolu’ yapım çalışmalarına devam ediliyor.

Artvin Belediyesi’nin bu yılki projeleri içerisinde olan ‘İskebe Yürüyüş Yolu’ projesi ve bu proje kapsamında yer alan şehir manzaralı 2 seyir terasının duvar yapımı, table betonu tamamlanması ardından yürüyüş yolu bordür taşları döşenmeye başladı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, seyir teraslarıyla Artvin’e estetik bir değer ve görünüm kazandıracaklarını belirterek, “seyir teraslarıyla insanlarımız manzaranın yanı sıra sağlıklı bir şekilde yürüyüş ve spor yapmanın da tadını çıkarabilecekler.

İskebe Yürüyüş Yolu’ projesiyle güzel, faydalı bir projemizi daha hayata geçirmiş olacağız. Artvin her şeyin en iyisine, en güzeline laik ve biz Artvin’in bize olan güvenini, inancını boşa çıkarmayacağız. Artvin için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Çalışmalar kapsamında, 135 cm genişliğinde ve sentetik zeminden oluşacak 400 metre uzunluğundaki yürüyüş parkurunun bordur taşları döşenirken yapılacak olan seyir teraslarının da betonlama çalışmaları tamamlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Artvin’e estetik değer katacak olan bu projenin biran önce tamamlanması için aralıksız çalışmalara devam edildiğini belirtti. Yazan, “ İskebe Yürüyüş Yolu ve Seyir Teraslarının tamamlanmasıyla vatandaşlarımızın rahatça yürüyüş yapabilecekleri ve oturup dinlenebilecekleri bir projeyi hayata geçirmiş olacağız” diye konuştu.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek