...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yedi De Yedi 5 Altın 1 Gümüş 1 De Bronz

13 Aralık 2015 - 851 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Yedi De Yedi 5 Altın 1 Gümüş 1 De Bronz
Yedi De Yedi 5 Altın 1 Gümüş 1 De Bronz

Yedi De Yedi 5 Altın 1 Gümüş 1 De Bronz

Artvin Belediye Güreş İhtisas Kulübü Madalyaya Doymuyor

Artvin okullar arası il birinciliği A Gençler B Kategorisi Güreş Şampiyonası’nda Artvin Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü’nün 7 dalda, 5 Altın 1 Gümüş 1 de Bronz madalya alarak turnuvaya damga vurdu.

17-18 yaş grubunda 42 kilogramda Muarem Güneş, 46 Kilogramda Kürşat Toramanoğlu,54 Kilogramda Can Gülçay, 58 Kilogramda Mürteza Yavuztürk, 54 Kilogramda Doğan Fındık altın madalya alırken. , 76 Kilogramda A.Samet Gaz gümüş, 50 Kilogramda Cesur Başsoy bronz madalya aldı.

Artvin Belediye Güreş İhtisas Kulübü Hocası Zaza Vardidze sporcularıyla gurur duyduğunu söyleyerek, “yaklaşık 2 yıllık bir takım olmamıza rağmen kendi yaş gruplarında inanılmaz başarılar yakaladılar. Amacımız Artvin’i en iyi şeklinde temsil ederek Güreş Milli Takımına sporcu yetiştirmek” dedi.

Artvin Belediye Başkan Yardımcısı ve Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Aydemir Akköy, 2 sene içerisinde büyük başarılar elde ettiklerini söyledi. Akköy, “sporcularımın tek tek alınlarından  öpüyorum. Onlarla gurur duyuyoruz. Külümüzü okullarda temsil eden 7 sporcumuzun da hepsinin madalya alması beni ve kulübümüzü oldukça mutlu etti. Ayrıca bu madalyalarla sporcularımız tecrübe sahibi oluyorlar ve önümüzdeki yıllarda Artvin’imizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecekler” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek