...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yaşlılar Yaşam Yerleşkesine Ziyaretler Devam Ediyor

28 Mart 2016 - 1.283 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Yaşlılar Yaşam Yerleşkesine Ziyaretler Devam Ediyor
Yaşlılar Yaşam Yerleşkesine Ziyaretler Devam Ediyor

Yaşlılar Yaşam Yerleşkesine Ziyaretler Devam Ediyor

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Adem Karameşe ve Artvin Çoruh EDAŞ  İl Müdürü Osman Aydın Şavşat Yaşlılar Yaşam Yerleşkesini Ziyaret Ettiler.

Yaşlılar Haftası nedeniyle geçtiğimiz Cuma günü Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Adem Karameşe, Artvin Çoruh EDAŞ İl Müdürü Osman Aydın, İdari İşler Sorumlusu Süleyman Çoruhlu, Şebek Amiri Kemal Ulvi Aşık oğlu ve beraberindekiler Şavşat Yavuzköyünde bulunan Yaşlılar Yaşam Yerleşkesini ziyaret ettiler.

İl Müdürü Adem Karameşe Kısa Bir Konuşma Yaptı

İl Müdürü Adem Karameşe, Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi Müdürü Zülfü Öz’den yerleşke hakkında bilgi aldı. Müdür Karameşe daha sonra Yaşam Yerleşkesinde ikamet eden yaşlılarla yakından ilgilenerek uzun süre sohbet etti.

Yaşlıların hiçbir sorunlarının olmadığını ve genel memnuniyetlerini ifade etmeleri üzerine İl Müdürü Adem Karameşe, “Tüm dünya ülkeleri açısından bu bağlamda önemi her geçen gün artan yaşlanma kavramı evrensel bir gerçeklik olarak ortaya çıkmaktadır.

İl Müdürlüğü olarak kuruluşumuzda kalan yerleşke sakinlerinin yaşam kalitelerinin yükseltilmesi, toplumla bütünleşmeleri ve toplumla uyumlu olarak yaşamaları konusunda imkânlar çerçevesinde elimizden geldiğince çaba göstermekteyiz. Yaşlı bakımı sosyal devlet anlayışını yansıtan en önemli hizmetlerden biridir. Bunun bilinci içerisinde hizmetlerimize devam ediyoruz.  Tarihin her döneminde Milletimiz yaşlısına gereken değeri vermiştir. Bu gerçek Milletimizin en önemli töresi, vazgeçilmez geleneğidir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir. Günlük hayatımızda büyüklere karşı davranışlarımız çocuklarımız için örnek teşkil edecek ve bu güzel geleneğimizin yaşamasını sağlayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bugünlere getiren ve geleceğe hazırlayan tüm yaşlılarımızın Yaşlılar Haftasını kutluyor, hayatlarının bundan sonrasını sağlıklı ve mutlu geçirmesi dileklerimle beraber minnet ve hürmetlerimi sunuyorum.”dedi.

Çoruh EDAŞ İl Müdürü Osman Aydın Yaşlılarla Sohbet Etti

Çoruh EDAŞ İl Müdürü Osman Aydın ve beraberinde-kiler Yaşlılar Yaşam Yerleşkesini gezerek yaşlılarla bir süre sohbet ettiler. Sohbetin ardından Müdür Aydın, kısa bir açıklama yaptı. Aydın; “Yaşlılarımız; geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültürümüzü ve toplumsal değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan cemiyet hayatımızın en kıymetli hazineleridir. “Her bireyin kendisinin de yaşlanacağını unutmaması gerekir. Yaşlılarına gereken önemi vermeyen, onlara sahip çıkmayan ihtiyaç duydukları sevgi ve saygıyı kendilerinden esirgeyen bir toplumun güven ve huzur içinde olması mümkün değildir. Huzurumuz için yaşlıların iyi dilek ve temennilerine ihtiyacımız olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle bende bütün yaşlılarımızın Yaşlılar Haftasını hayat boyu kendilerine sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

Yerleşke Sakinlerinden Teşekkür

Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi Sakinleri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Adem Karameşe’ye ve Çoruh EDAŞ İl Müdürü Osman Aydın’a ve beraberindekilere yaptıkları ziyaretten dolayı son derece memnun olduklarını belirterek “Bizleri senenin bir haftası olan sadece Yaşlılar Haftasında değil de her gün hatırlamalarını istiyoruz. Ziyaretimize gelen bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyoruz.”dediler.

Yaşlılar Yaşam Yerleşkesini ziyarete gelen ziyaretçiler yerleşkede ikamet eden yaşlılara çiçek ve değişik hediyeler verdikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek