...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yaban Hayatı Daire Başkanı Artvin’de İncelemeler Yaptı

28 Kasım 2015 - 1.074 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Yaban Hayatı Daire Başkanı Artvin’de İncelemeler Yaptı
Yaban Hayatı Daire Başkanı Artvin’de İncelemeler Yaptı

Yaban Hayatı Daire Başkanı Artvin’de İncelemeler Yaptı

Yaban Hayatı Daire Başkanı Cihangir Altun, 12. Bölge Müdürü Mustafa Bulut, DKMP Yaban Hayatı Dairesi İzleme ve Kontrol Şube Müdürü Gökhan Seyhan, DKMP Yaban Hayatı Dairesi ve Etüt Envanter Şube Müdürü Tuğba Usta ile birlikte Artvin’de incelemelerde bulundular.

Heyet ilk olarak Hopa Çamburnu Tabiatı Koruma Alanında ve Çoruh Vadisi YHGS içesinde kalan Artvin Barajı ve HES tesislerinde incelemelerde bulunuldu. Alanda Yaban Hayatı ile ilgili yapılan çalışmalar incelenerek Çoruh Vadisi YHGS’nın yönetiminin daha iyi yapılabilmesi için alanın fiziki durumuna göre olabilecek çalışmalar hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Yaban Hayatı Daire Başkanı Cihangir Altun, 12. Bölge Müdürü Mustafa Bulut, DKMP Yaban Hayatı Dairesi İzleme ve Kontrol Şube Müdürü Gökhan Seyhan, DKMP Yaban Hayatı Dairesi ve Etüt Envanter Şube Müdürü Tuğba Usta’nın da katılımıyla Çoruh Vadisi YHGS ve Verçenik Dağı YHGS’na Barajların etkileri projesi kapsamında yapılan bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Yaban Hayatı Daire Başkanı Cihangir ALTUN’la birlikte, 12. Bölge Müdürü Mustafa Bulut, Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin Orman Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Bülent Sağlam, 13. Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Şentürk, DKMP Yaban Hayatı Dairesi İzleme ve Kontrol Şube Müdürü: Gökhan Seyhan, DKMP Yaban Hayatı Dairesi ve Etüt Envanter Şube Müdürü Tuğba Usta ile Artvin Çoruh Üniversitesi, 12. Bölge Müdürlüğü ve 13.Bölge Müdürlüğü personelleri katılım sağladılar.

Daire Başkanı ve beraberindeki heyet, Artvin programı çerçevesinde; Hatila Vadisi Milli Parkı ve Mençuna Şelalesi’ni  ziyaret etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek