...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vilayetler Hizmet Birliğinden 7’den 70’e Vefa

20 Kasım 2015 - 730 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Vilayetler Hizmet Birliğinden 7’den 70’e Vefa
Vilayetler Hizmet Birliğinden 7’den 70’e Vefa

Vilayetler Hizmet Birliğinden 7’den 70’e Vefa

Artvin Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri Kasım ayı değerler eğitimi kapsamında önemli bir projeye daha imza atarak, etkinlik kapsamında büyüklerine vefa borçlarını ödediler.

Artvin Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Kasım ayı değerler eğitimi kapsamında önemli bir projeye daha imza attı. Okul yönetimi her ay, “değerler eğitimi” kapsamında bir birinde önemli projelerle minik öğrencilerin gelişimlerine katkı sağlıyorlar.  Kasım ayı değerler eğitimi Vefa ve Sorumluluk değeri kapsamında Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Şirinler sınıfı öğretmeni Semra Sav Balcı öncülüğünde 7’den 77’ye Okulda Eğlence projesi için vefa günü düzenlendi. Etkinliğe katılan büyükanne ve büyükbabalar torunlarıyla eğlenceli zaman geçirdiler.  Büyüklerine vefalarını göstermek için öğrencilerimizin anneannelerini, babaannelerini ve dedelerini okullarına davet ederek güzel bir gün geçirdiler. Çeşitli eğlencelerin yapıldığı etkinlikte minik öğrenciler büyüklerine vefa borçlarını sunma imkanı yakaladılar. Anneannelerine, babaannelerine ve dedelerine tekerleme söyleten, şiir okutan minikler oldukça eğlendi. Bu arada büyüklerde okul anılarını minik öğrencilerle paylaştı. Daha sonra mandal takma yarışması, yumurta taşıma ve sandalye takmaca yarışmaları gibi değişik aktivitelerle etkinliklerde devam etti.

Artvin Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Kasım ayı değerler eğitimi kapsamında gerçekleştirdiği etkinliğin son bölümünde ise miniklerin büyükleriyle hatıra fotoğrafı çekinmesiyle program sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek