...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ünlü Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Tülin Özen Hemşehrileriyle Buluştu

09 Şubat 2016 - 3.018 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Ünlü Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Tülin Özen Hemşehrileriyle Buluştu
Ünlü Sinema ve Tiyatro Sanatçısı  Tülin Özen Hemşehrileriyle Buluştu

Ünlü Sinema ve Tiyatro Sanatçısı

Tülin Özen Hemşehrileriyle Buluştu

Ünlü Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Şavşatlı Tülin Özen İstanbul’da Şavşatlı Hemşehrileriyle Bir Araya Geldi

Annesi Şavşatlı olan Sine-ma, Tiyatro ve Dizi Oyuncusu Tülin Özen 4 Şubat akşamı Destar Tiyatro Şermola Performans sahnesinde Şavşat’ lı hemşehrileriyle buluştu.

Dil Kuşu adlı tek kişilik tiyatro oyunuyla Şavşatlıların karşısın da oyununu sergileyen sanatçı yoğun ilgiden memnun kaldı.

Oyun sonrası salonda bir açıklama yapan Özen; “Böyle güzel bir akşamda hemşehrile-rimle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Gelen herkese teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, sizlerle birlikteliğin onurunu, gururunu yaşıyorum iyiki de Şavşa’tlıyım’’ dedi.

Konuşmasının sonunda bu akşamı organize eden  De Hayden Ço!!! Sadece Şavşat Grubuna ve grubun kurucusu Cihangir Kalyoncu’ya teşekkür eden Tülin Özen ileride daha geniş Şavşatlı kitlesi ile buluşmak istediğini belirtti.

Tülin Özen’i Şavşat’lılarla buluşturan Cihangir Kalyoncu ise yaptığı konuşmada “Öncelikle bir ay önce tek bir ricamla Şavşatlılara bir akşam buluşma sözü veren Şavşat’ın kızına teşekkür ediyorum. Grup olarak böyle güzel buluşmalara devam edeceğiz. De Hayden Ço!!! Sadece Şavşat grubu olarak güzel işlere imza atıyoruz ve bu güzellikler devam edecek. Tüm Şavşatlıları birbirleri için duyar-lı olmaya davet ediyoruz. Bu güzellikler sadece tiyatro, kon-serlerle kalmayacak. Şavşat için yapılması gereken güzel işleri yapmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Oyunun sonunda De Hayden Ço!!! Sadece Şavşat Grubunun kurucusu Cihangir Kalyoncu ve Gülsema Kalyoncu Tülin Özen’e Özcan Çetinkaya’nın kuru kalem çalışması resmini hediye etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek