...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1730 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz Artvin’de

06 Ocak 2016 - 1.227 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz Artvin’de
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz Artvin’de

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz Artvin’de

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Artvin Ülkü Ocaklarına ziyarette bulundu.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde çalışmalarını sürdürdü. Bu kapsamda ilk olarak Giresun’da düzenlenen Doğu Karadeniz il başkanları toplantısın da buluşan il başkanları bölge hakkında geniş kapsamlı değerlendirmelerde bulundular. Giresun Ülkü Ocaklarının ev sahipliğinde yapılan toplantıda Genel Başkan Olcay Kılavuz bölgenin önemi ve gençlerin bölgedeki etki alanları konusunda bilgiler vererek birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yaptı. Gençlerin ülke geleceğine yön vereceğini hatırlatarak; üstün vasıflara sahip birer Türk Genci olmamız gerektiğini vurguladı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Genel Başkan Olcay Kılavuz’un Pazar günü gerçekleşen Artvin ziyareti Ülkü Ocaklarında Ülkücü Gençlerle buluşarak başladı.

Konuşmasında Genel Olarak Üniversitelerde yaşanan hadiseleri geniş kapsamlı anlatan Kılavuz sağduyulu davranıp eğitime önem verilmesi konusunda bilgilendirme yaparak, “Egede Bir yiğit Fırat Yılmaz Çakıroğlu şehadete erdiğinde nasıl üzüldüysek bu günde yaşadığımız hadiselerin sonucu olarak hiçbir Türk gencinin zarar görmesini istemiyoruz. Üniversiteler eğitim yuvasıdır terör örgütlerinin kampı değildir. Buna göz yuman devlet görevlileri, üniversitede görevli kişiler bu vebalin altında kalacak devletin karşısında adaletin huzurunda hesap verecektir. Sağlıklı ve ahlaklı bir toplum oluşturmayı hedeflediğimizi ve hedefimize yılmadan yıkılmadan gideceğimizi her kese anlatabilmeliyiz” dedi. Sosyal sorumluluk projelerimiz, eğitim faaliyetlerimiz hızla devam etmekte bununla birlikte başarı çok uzak da olmadığını ifade eden Kılavuz gelişen teknolojik imkânlarla ulaşılabilen kitlenin arttığını olumlu tepkilerin devam ettiğini dile getirdi.

Kılavuz; “Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Çatısı altında Bütün Bireylerin Sağlam temellere dayanan bir gelenekten geldiklerini kimse unutmasın; biz her yerde, her koşulda ülkesi ve milleti için çalışan Ülkücü Türk Gençleri olarak varlığımız devam ettiriyoruz” diyerek konuşmasına devam etti. Ardından toplu halde Kahvaltı Programına Geçtiler.  Kahvaltıda güncel meselelerden konuşan davetliler siyasi sürecin gençler üzerindeki etkisini değerlendirerek topluma yön veren liderler yetiştirme konusunda fikir alışverişinde bulundular. Kahvaltıdan Ülkücü Şehitlerin Kabir ziyaretlerini yapmak için ayrılan Genel Başkan; “davamız için sayısız emek veren, canlarını feda eden büyüklerimizi aziz şehitlerimizi unutmak ihanettir” dedi. Balcıoğlu, Şara, Gökorman Mevkilerindeki ülkücü şehit kabir ziyaretlerini tamamladıktan sonra Artvin’in Artvinlinin Yaşam alanını tehdit eden Maden çalışmalarının yapılacağı Sahayı görmek üzere bölgede gözlemlerde bulundu.

Bu ziyaretlerin amacının Üniversitelerdeki olaylar sebebiyle yaşanılan gergin ortamın ve buna zemin hazırlayanların kim oldukları konusunda geniş kapsamlı bilgilendirme çalışmaları yapmak ve Ülküdaşlarımızı bir araya getirmek olduğunu ifade etti. Ülkü ocakları Artvin il Başkanı İrfan Kuzu; “Dünyanın en büyük gençlik hareketi olan Ülkü Ocakları gençlerin nitelikli eğitim alması konusunda üzerine düşeni yapmaktadır. Genel Başkanımız Tük Gençliği için durmadan dinlenmeden ziyaretlerine devam ediyoruz, kaybedecek bir saniyemiz bile yok dedi. Türk – İslam Ülküsü güden Allah rızasından başka bir beklentisi olmayan bu gençlere iyi bakın. Onları tanıyın. Yarın yorgunluktan başınızı güç bela kaldırdığınızda bile  hala gözleri 9 ışıkla parlayan karşınızda durup dik dur eğilme diyecek olan gençlerdir. Davanın bekçileri hiçbir zaman yaşlanmayacak ve ideolojileri eskimeyecektir. Bu güne kadar emek harcamış tüm reislerimden Allah razı olsun, şehitlerimize Allah rahmet eylesin” ifadelerinde bulunarak konuşmasını sonlandırdı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek