...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1779 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Uğur Bayraktutan’dan Şavşatlı Seçmene Teşekkür

08 Kasım 2015 - 1.000 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Uğur Bayraktutan’dan Şavşatlı Seçmene Teşekkür
Uğur Bayraktutan’dan Şavşatlı Seçmene Teşekkür

Uğur Bayraktutan’dan Şavşatlı Seçmene Teşekkür

Şavşat’tan Büyük bir oy artışı ile Artvin’den milletvekili seçilen Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Uğur Bayraktutan seçim başarısından dolayı Şavşatlılara ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Seçimden sonra Şavşat’a bir ziyaret gerçekleştiren Uğur Bayraktutan Şavşat esnafını tek tek gezerek seçim sonuçlarından duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek Şavşat esnafına ve ilçe halkına teşekkür etti

Uğur Bayraktutan Oylarımız bir önceki seçime oranla artmış olması ve Şavşat’ta birinci parti olma duygusunu Cumhuriyet Halk Partililere yaşattıkları için Şavşatlı hemşerilerimin hepsine gönülden teşekkür ederim. Seçime Cumhuriyet Halk Partisinin adayı olarak girdim, seçildikten sonra tüm Artvinlilerin Şavşatlıların milletvekili oldum. Her Artvinlinin kalbinde olmak benim için en büyük mutluluk olacaktır.

Bu büyük başarının ortaya çıkmasında emeği olan, başta CHP  İl Başkanımız olmak üzere; Arhavi, Hopa, Borçka, Murgul, Yusufeli Ardanuç ve Şavşat ve Merkez ilçe başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, Belediye ve İl Genel meclis üyelerimize, il ve ilçe gençlik kollarımıza, il-ilçe kadın kollarımıza, mahalle-köy temsilcilerimize, sandık sorumlularımıza, üyelerimize, gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Gerek 7 Haziran, gerekse 1 Kasım seçimlerinde birlikte mücadele ettiğimiz, bu büyük başarıda emeği olan, dostlarım, değerli yol arkadaşlarım, dava arkadaşlarım, teşekkürün en büyüğünü hak etmişleridir.

Sonuçların belli olmasından itibaren telefon, mesaj, mail ve sosyal medya üzerinden tebrik ve başarı dileklerini ileten her bir arkadaşıma, dostuma, hemşerime, genç kardeşlerime ve büyüklerime ayrıca teşekkür ediyorum.

Elbette gençlerimize, çiftçilerimize, annelerimize, kadınlarımıza, muhtarlarımıza, esnafımıza, iş adamlarımıza, emeklilerimize, işçilerimize de teşekkür ediyorum. Başarımızda onların payı var. Onlar bize inandılar, sözümüze değer verdiler. Cumhuriyetin temel taşları ile oynanmasına tahammülleri olmadıklarını oyları ile belirttiler.

Bu bize büyük ümit verdi. İnşallah durmayacağız, çalışacağız. Cumhuriyetin değerlerini Ulu Önder Atatürk’ün kurduğu ve bize emaneti olan Cumhuriyeti sonuna kadar koruyacağız. Artvin’imizin sorunları ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle meclis kürsüsünden anlatmaya devam edeceğim. Unutmayın ki zaman gelecek daha büyük başarılara imza atacağız” dedi.

  1. Dönem CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’ın Şavşat halkına teşekkür ziyaretine, CHP İlçe Başkanı Nihat Acar, Eski Belediye Başkanı Mehmet Naci Köroğlu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililer katıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek