...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

U-12 Erkeklerde Altın Madalya Artvin’in

23 Şubat 2016 - 1.570 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»U-12 Erkeklerde Altın Madalya Artvin’in
U-12 Erkeklerde Altın Madalya Artvin’in

U-12 Erkeklerde Altın Madalya Artvin’in

Atabarı Kayak Kulübü sporcusu Utku Batın Öztürk Altın Madalyanın Sahibi Oldu.

İlimiz adına Atabarı Kayak Kulübünden 6 sporcunun Erzurum’da gerçekleştirilen Kayak Alp Disiplini 2. etap yarışlarında Utku Batın Öztürk Altın Madalyanın sahibi olarak ilimizi gururlandırdı.

16-18 Şubat 2016 tarihleri arasında Bursa’da yapılması planlanan Kayak Alp Disiplini 2. etap yarışları Bursa’da ki olumsuz hava şartlarından dolayı aynı tarihlerde Erzurum’da yapıldı. İlimiz adına Atabarı Kayak Kulübü 6 sporcu ile yarışmaya katıldı. Daha önceden Kayak liginde yarışmaya hak kazanan sporcularız Artvin adına kürsünün en üst basamağında U-12 Erkeklerde Altın Madalya alarak bizleri gururlandırmıştı.

Utku Batın Öztürk Başarılarına Bir Yenisi Daha Eklendi

Kayak Alp Disiplini 2. etap yarışlarında altın madalyayı göğüsleyen sporcu Utku Bartın Öztürk ilimizi büyük bir başarı ile temsil etmeye devam ediyor.

Atabarı Kayak Kulübü sporcusu Utku Batın Öztürk, daha önceki yarışmalarda da üçüncülük madalyası almış ve kayak ligine sadece illerin en iyilerinden oluşan yarışçıları içerisinde yer alarak ilimizi temsil etmişti. Öztürk, yarışmanın birinci günü GS (Büyük Slalom)’de Gümüş Madalya, yarışmanın ikinci ve son gününde ise GS (Büyük Slalom)’de birinci olarak toplamda da birinci olup bizleri gururlandırdı.

Yarışmaya katılan diğer yarışmacılarımız Sena Bibinoğlu birinci gün 13. olmuş ve ilimiz adına güzel puanlar aldı. Yine Atabarı Kayak Kulübü sporcularından Ece Ersöz kombinede 7. oldu. Can Katırcı 16. Murat Yazan’da 17. olarak yarışmayı tamamladılar. İlimiz adına yarışan en küçük sporculardan Mert Bibinoğlu’da Kayak Yarışlarının Süper ligi olan K1 liginde 13. olmuş ve bizleri onurlandırdı.

Atabarı Kayak Kulübü adına bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Serdar Albayrak, “ Atabarı Kayak Kulübü kuruluşundan bu güne kadar ilimiz adına birçok yarışmaya katıldı ve ilimizde bir kayak merkezi olduğunu, buradan da iyi sporcular yetişebileceğini tüm Türkiye’ye gösterdik. İlimizde tam anlamıyla profesyonel olmasa da doğasıyla imkanlarıyla hizmet veren Kayak Merkezi çalışanlarına ve Gençlik Spor İl Müdürlüğüne teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Bizlerde Atabarı Kayak Kulübü Başkanı ve Antrenör Serdar Albayrak ve Antrenör Fikri Özkan’a ilimize yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek