...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türk Polis Teşkilatının 173. Kurtuluş Yıldönümü Kutlandı

17 Nisan 2018 - 801 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Türk Polis Teşkilatının 173. Kurtuluş Yıldönümü Kutlandı
Türk Polis Teşkilatının 173. Kurtuluş Yıldönümü Kutlandı

Türk Polis Teşkilatının 173. Kurtuluş Yıldönümü Kutlandı

Türk Polis Teşkilatının 173. Kurtuluş Yıldönümü İlçemizde Düzenlenen Törenlerle Kutlandı

Çelenk koyma törenine; Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Şavşat Jandanna Bölük Komutanı Aytunç Ünsay, İlçe Emniyet Amiri Sefa Kurtkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran, Ak Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun, CHP İlçe Başkanı Nihat Acar, Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimi Gürol Köroğlu, İlçe Müftüsü İrfan Şafak, STK’lar, daire amirleri öğretmen öğrenciler ve çok sayıda vatandaş ve emniyet mensupları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Emniyet Amiri Sefa Kurtkaya Atatürk Anıtına çelenk sundu.

Buradaki törenin ardından kutlamalara Şavşat İlçe Emniyet Amirliğinde devam edildi.

Şavşat Emniyet Amiri Sefa Kurtkaya Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın ve gelen diğer ziyaretçileri kapıda karşılayarak emniyet amirliği lokalinde çeşitli soğuk ve sıcak içecekler ikram edildi.

Kaymakam Emre Yalçın bütün polislerin bu özel ve güzel günü kutlayarak polislerle bir süre sohbet etti.

Burada kısa bir konuşma yapan ilçe Kaymakamı Emre Yalçın; “Güvenliğimizi sağla yan teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. İlçe Polis teşkilatımız Şavşat’ın huzuru ve halkın mutluluğu için çok iyi çalışıyorlar. İlçemiz adli vakalar açısından oldukça az olan bir ilçe oluşu sevindirici olmuştur.Suç oranlarının az oluşunda emniyetimizin önleyici tedbirler almasının önemi çok büyüktür Kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm Emniyet mensuplarımızın gününü kutluyorum” dedi.

İlçe Emniyet Amiri Sefa Kurtkaya ise, “Toplumumuzun huzur ve güven içinde hayatını sürdürebilmesi için polis teşkilatı olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Ancak sadece polisin çalışması ve polisiye tedbirlerle huzur ve güven ortamının sağlanması da tam anlamıyla mümkün olamamaktadır. Vatandaşlarımızın da bize her türlü konuda yardımcı olması, polisimizin başarısını daha da artıracak, böylece ülke ve millet olarak daha rahat ve huzurlu günler yaşamamızı sağlayacağız” dedi. Polis haftası etkinlikleri çerçevesinde şehit polis memurları ruhuna mevlidi şerif okutularak dualar edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek