...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

11 Nisan 2017 - 864 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı
Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

İlçemizde Polis Teşkilatının 172’nci Gurur Yılı Kutlamaları Yapıldı

Türk Polis teşkilatının 172. kuruluş yıldönümü ilçemizde düzenlenen törenlerle kutlandı.

Şavşat Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına çelenk koyma törenine; Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Aytuç Ünsay, Cumhuriyet Savcısı Hasan Turkut, İlçe Emniyet Amir Vekili İsmail Katı, İl Genel Meclis üyesi Hasan Temiz, AK Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun,  CHP İlçe Başkanı Nihat Acar, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Emniyet Amir Vekili İsmail Katı Atatürk Anıtına Çelenk sundu.

Şavşat Emniyet Amir Vekili İsmail Katı tarafından verilen resepsiyona Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İlçe Jandarma Komu-tanı J.Yzb. Aytuç Ünsay, Cumhuriyet Savcısı Hasan Turkut, İlçe Emniyet Amir Vekili İsmail Katı, İl Genel Meclis üyesi Hasan Temiz, AK Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun,  CHP İlçe Başkanı Nihat Acar, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Resepsiyonda bir konuşma yapan ilçemiz Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı “Güvenliğimizi sağlayan teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. İlçe Polis teşkilatımız Şavşat’ın huzuru ve halkın mutluluğu için çok iyi çalışıyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm Emniyet mensuplarımızın gününü kutluyorum” dedi.

İlçe Emniyet Amir Vekili İsmail Katı ise, “Toplumumuzun huzur ve güven içinde hayatını sürdürebilmesi için polis teşkilatı olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Ancak sadece polisin çalışması ve polisiye tedbirlerle huzur ve güven ortamının sağlanması da tam anlamıyla mümkün olamamaktadır. Vatandaşlarımızın da bize her türlü konuda yardımcı olması, polisimizin başarısını da-ha da artıracak, böylece ülke ve millet olarak daha rahat ve huzurlu günler yaşamamızı sağlayacağız” dedi.

Verilen resepsiyonda misafirlere sıcak ve soğuk içecekler ikram edildikten sonra ilçe Emniyet Amir Vekili İsmail Katı tebrikleri kabul etti.

Aynı günün akşamı ise şehit polisler için ilçemiz merkez Kemalpaşa Camiinde Mevlid-i Şerif okundu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek