...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

11 Nisan 2016 - 2.090 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı
Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

İlçemizde Polis Teşkilatının 171’nci Gurur Yılı Kutlamaları Yapıldı

Türk Polis teşkilatının 171. kuruluş yıldönümü ilçemizde düzenlenen törenlerle kutlandı.

Çelenk koyma törenine; Garnizon Komutan Vekili Jandarma Astsb. Bçvş. Nihat  Yüksel, Belediye Başkan Vekili Mithat Altun, İlçe Emniyet Amiri Eray Çınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Murat Kaya, diğer daire amirleri, siyasi parti başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, sivil toplu kuruluşları, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Eray Çınar Atatürk Anıtına Çelenk sundu.

Buradaki törenin ardından kutlamalara Şavşat İlçe Emniyet Amirliğinde devam edildi.

Şavşat Emniyet Amiri Eray Çınar tarafından verilen resepsiyona Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Garnizon Komutan Vekili Jandarma Astsb. Bçvş. Nihat Yüksel Belediye Başkan Vekili Mithat Altun, daire amirleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Resepsiyonda bir konuşma yapan ilçemiz Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı “Güvenliğimizi sağlayan teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. İlçe Polis teşkilatımız Şavşat’ın huzuru ve halkın mutluluğu için çok iyi çalışıyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm Emniyet mensuplarımızın gününü kutluyorum” dedi.

İlçe Emniyet Amiri Eray Çınar ise, “Toplumumuzun huzur ve güven içinde hayatını sürdürebilmesi için polis teşkilatı olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Ancak sadece polisin çalışması ve polisiye tedbirlerle huzur ve güven ortamının sağlanması da tam anlamıyla mümkün olamamaktadır. Vatandaşlarımızın da bize her türlü konuda yardımcı olması, polisimizin başarısını daha da artıracak, böylece ülke ve millet olarak daha rahat ve huzurlu günler yaşamamızı sağlayacağız” dedi.

Konuşmaların ardından Türk Polis Teşkilatının çalışmalarıyla ilgili sinevizyon gösterisi izlendi. Polis Haftası nedeniyle resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Verilen resepsiyonda misafirlere sıcak ve soğuk içecekler ikram edildikten sonra ilçe Emniyet Amiri Eray Çınar tebrikleri kabul etti.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek