...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türk Eğitim-Sen Üyelerinin Hizmetinde

17 Kasım 2015 - 796 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Türk Eğitim-Sen Üyelerinin Hizmetinde
Türk Eğitim-Sen Üyelerinin Hizmetinde

Türk Eğitim-Sen Üyelerinin Hizmetinde

Türkiye kamu Sen Artvin İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Artvin Şubesi Başkan İsrafil Bayrak, basın açıklaması yaparak Türk Eğitim-Sen Artvin Şubesi olarak ‘MEB Görevde Yükselme Sınavı’ için hazırlık kursları açtıklarını ifade etti.

Türk Eğitim Sen Artvin Şubesi Başkan İsrafil Bayrak basın açıklamasına Şube Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Hüseyin Aydın’ın dışında kursiyerler de katıldı.

Türk Eğitim Sen Artvin Şube Başkanı İsrafil Bayrak’ın yardımcı Hizmetler Personel için sınava hazırlık kursları hakkında şu ifadelere yer verdi:  “Türk Eğitim-Sen Artvin Şubesi üyeleri hizmete devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda yardımcı hizmetler personeli için sınava hazırlık kursu düzenledi. Yardımcı hizmetler personeli için 6 Aralık 2015 Pazar Günü yapılacak olan ‘MEB Görevde Yükselme Sınavı’ için eğitim çalışanlarının bir bütün olduğu düsturuyla, üyemiz olsun ya da olmasın bütün yardımcı hizmetler personelini kapsayan kursumuzu Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığımız yazışmalardan sonra 14 Kasım Cumartesi günü itibarıyla başlattık. Kursumuzda, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Türkçe, İnsan Hakları ve Demokrasi, Yönetimde Etik, Protokol Kuralları, Yönetimde İnsan İlişkileri, Yönetimde Liderlik ve Organizasyon, TC İdari Yapısı, Genel Kültür, TC Anayasası, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, MEB ile ilgili kanun, tüzük ve yönetmeliklerle ilgili alanlarda dersler verilecektir.”

Şube Başkanı İsrafil Bayrak’ı basın açıklamasının sonunda; “Türk Eğitim-Sen ve Türkiye Kamu-Sen olarak memurun yanında olmaya devam edeceğiz. Allah zor işimizi kolay kılsın”  ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek