...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Terörle Mücadelede Köylerimiz Halkına Düşen Görevler

15 Kasım 2016 - 751 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yazarlar»Terörle Mücadelede Köylerimiz Halkına Düşen Görevler
Terörle Mücadelede Köylerimiz Halkına Düşen Görevler

Terörle Mücadelede Köylerimiz Halkına Düşen Görevler

Terör yalnız Türkiye Cumhuriyetinin gündeminde olmayıp, tüm dünya ülkelerinin de gündemlerinde vardır. Bir kanser virüsü gibi tüm dünya ülkelerini rahatsız etmektedirler.

Halen ben duymadım ki bu tür örgütler herhangi bir devleti yıkmışlar ve o devletin mülki sınırları içinde kendi amaçlarınızı gerçekleştirici bir devlet kurmuş olsunlar. Amaçlarını gerçekleştiremeden, bir sonuca varamadan harcanır giderler. Ancak bunların elebaşlarından hayatta kalanlar yaptıkları vurgun ve soygunları kendileri için birikim yapıp sermaye kurarak zenginleşirler.

Terör örgütleri devletlerin baş belasıdır. Bir devlet komşu devleti istemiyorsa bu tür terör örgütlerine lojistik destek sağlayarak o devletin başına böylesi terör örgütleri musallat etmektedirler. Biz Türkiye Cumhuriyeti devletini rahatsız eden terör örgütleri de emperyalist ülkelerin beslemeleridir. Ortadoğu da gelişen bir Türk Devletini istemeyenlerin oyunlarıdır. Ama Türkiye Cumhuriyeti Devleti gelişen ekonomisi ile güçlü ordusu ile azimli güvenlik güçleri ile yakın bir gelecekte bu belayı bertaraf edecektir.

Doğu ve Güneydoğu’nun çıplak coğrafyasında başarıyı sağlayamayan ve acizleşen PKK Terör örgütü doğu ve orta Karadeniz’in ağaç örtülü coğrafyasına yerleşip yuvalanmayı denemektedirler. Ancak doğu ve Orta Karadeniz’in azimli imanlı halkı bu meşru olmayan yuvalanmaya yerleşmeye asla ve asla izin vermeyecek. Türk silahlı kuvvetleri ile paralel mücadele yürütecektir.

30 yılı aşkın zamandan beri doğu ve güneydoğu Anadolu bölgelerimizde eylemlerini sürdürüp de başarıya ulaşamayan PKK terör örgütü Karadeniz bölgesine kaymakla başarıya ulaşacağını ummaktadır. PKK terör örgütü Karadeniz bölgesine gelirse karşısında Türk Silahlı ve Güvenlik Kuvvetlerinden önce Karadeniz bölgesi halkını karşılarında bulacaklar ve hezimetle kaçmaya çalışacaklar. Ama kaçma fırsatı da bulamadan Karadeniz Bölgesine gelişleri onların sonu olacaktır.

Osmanlı’nın son döneminde Karadeniz şehir, kasaba ve köylerinde soygun yapmak isteyen Rum ve Ermeni çetelerine göz açtırmayan, aman ve zaman vermeyen Karadeniz halkı bugün daha güçlü ve azimli olarak korkusuzca PKK terör örgütünün karşısına dikilecektir.

Olayı sezen her Karadeniz köylüsü ve kasabalısı tedbirini almaktadır. PKK terör örgütü sonunun gelmesini istiyorsa Karadeniz bölgesine gelsin. Osmanlı’nın soyunu sopunu karşılarında bulacaklardır. Azimli ve kararlı Türk Silahlı Kuvvetlerini, Türk Güvenlik Kuvvetlerini karşılarında bulacaklardır.

Şu kural herkes tarafından kesin bilinmelidir ki, terör bir devletin yıllar yılı emek harcayarak, zaman harcayarak, para harcayarak kurmuş olduğu düzeni yıkmaktır. O ülkeyi yıkmaktır. O devlet enkazında kendi gayelerine göre bir düzen kurmaktır. İşte buna fırsat vermemek için gereken her türlü gayret gösterilmelidir. Bu yılanın başı mutlaka ezilmelidir. Eğer böylelerini yaşatırsanız siz yaşayamazsınız.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
Teknik Destek