...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Silahla Vurulmuş Olarak Ölü Bulunan İki Kardeş Toprağa Verildi

07 Ekim 2016 - 1.982 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Silahla Vurulmuş Olarak Ölü Bulunan İki Kardeş Toprağa Verildi
Silahla Vurulmuş Olarak Ölü Bulunan İki Kardeş Toprağa Verildi

Silahla Vurulmuş Olarak Ölü Bulunan İki Kardeş Toprağa Verildi

İlçemizde 2 Ekim 2016 Pazar Günü Silahla Vurulmuş Olarak Ölü Bulunan 2 Kardeşin Cenazeleri 4 Ekim 2016 Salı Günü Toprağa Verildi

Ölü olarak bulunan iki kardeşten Şavşat Belediyesin de Zabıta memuru olarak görev yapan Varol Demiral için Şavşat Belediyesinin önünde tören yapıldı.
Törene Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri belediye çalışanları, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tören de Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk bir konuşma yaparak Varol Demiral’ın ne kadar çok sevilen ve çalışkan bir personel olduğu Varol Demiral’ı kaybetmelerinden dolayı duymuş olduğu üzüntüyü dile getirerek yakınlarına ve tüm Şavşat halkına başsağlığı diledi.
Daha sonra olaydan kısa bir süre önce ölü olarak bulunan Varol Demiral tarafından cep telefonu ile aranan mesai arkadaşı Ümit Coşkunoğlu kısa bir konuşma yaptı. Yapılan konuşmalarda Belediye başkanının ve diğer konuşmacıların oldukça duygulu oldukları görüldü.
Törende yapılan konuşmalarda Varol Demiral’ın özgeçmişi ve hizmetleri anlatıldı. Oldukça sevilen, yardımsever ve dürüst bir kişiliğe sahip olan Varol Demiral’ın cenazesi daha sonra cenaze namazı kılınması için Mustafa Kemalpaşa Camii önüne getirildi.
Varol ve Özgür Demiral kardeşler kılınan cenaze namazı sonrası sevenlerinin gözyaşları arasında Şavşat ilçesine bağlı Hanlı köyünde aile kabristanında toprağa verildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek