...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1719 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şehit Kaymakam İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

18 Kasım 2016 - 1.136 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şehit Kaymakam İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu
Şehit Kaymakam İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

Şehit Kaymakam İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

Mardin’in Derik İlçesinde Teröristlerin Gerçekleştirdiği Saldırıda Şehit Düşen Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk İçin İlçemiz Kemalpaşa Camiinde Mevlid-i Şerif Okutuldu

 

Mardin’in Derik ilçe-sinde teröristlerin makam odasına el yapımı patlayıcı ile gerçekleştirdiği saldırı da şehit düşen Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk için ilçemiz Kemalpaşa Camiinde Mevlid-i Şerif okutuldu.

Şavşat Kaymakamlığı tarafından organize edilen ve ilçemiz Kemalpaşa Camiinde düzenlenen Mevlid-i Şerif’e Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit, Gençlik ve Spor Müdürü Hilmi Atasever, din adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kemalpaşa Camisinde düzenlenen programda Mevlid-i Şerif ve Yasin-i Şerif okundu. Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından şehit Kaymakam Safitürk için dua edildi.

Programda Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı’da Şehitler için bir konuşma yaptı.

KAYMAKAM AMBARCI; “TERÖR ÖRGÜTLERİ EMELLERİNE ASLA ULAŞAMAYACAKLAR”

Kaymakam Ambarcı yaptığı kısa konuşmada; Terör örgütlerinin emellerine asla ulaşamayacaklarını, iç ve dış mihrakların birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaklarını, bu vatan için çok şehit verdiğimizi ve gerekirse ülkemiz için şehit olmaya hazır milyonların olduğunu dile getirdi. “Kaymakam Ambarcı, “Bugün Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk için Mevlid-i Şerif okuttuk. Şehidimize Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm Milletimizin başı sağ olsun.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek