...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sayın Kaymakamımız Musa Göktaş Sakin İlçemiz, Şirin İlçemiz Şavşat’ a Hoşgeldiniz

20 Ekim 2018 - 411 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yazarlar»Sayın Kaymakamımız Musa Göktaş Sakin İlçemiz, Şirin İlçemiz Şavşat’ a Hoşgeldiniz
Sayın Kaymakamımız Musa Göktaş Sakin İlçemiz, Şirin İlçemiz Şavşat’ a Hoşgeldiniz

Sayın Kaymakamımız Musa Göktaş Sakin İlçemiz, Şirin İlçemiz Şavşat’ a Hoşgeldiniz

Cumhuriyet kurulalıdan, Şavşat resmi ilçe olalıdan beri sayın Musa GÖKTAŞ Şavşat’ın 49. Kaymakamı oluyormuş.

Türkiye cumhuriyeti kuru lupta Şavşat ilçelik, tüzel kişilik sıfatı kazandıktan beri Şavşat ilçemizde Musa GÖKTAŞ la beraber 49 kaymakamın görev yaptığı araştırmacılar tarafından tespit edilmiştir.

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş Kaymakamlarını nasıl uğurladıysa, Şavşat’taki yılını tamamlayıp ilçemizden ayrılıp ta Muş ili Malazgirt ilçesine atanan Emre YALÇIN’ı da aynı duygularla, ayrılışın duygulandırdığı gözyaşlarıyla beyaz mendiller sallayarak uzun bir araba konvoyu eşliğinde uğurladılar.

Yeni atanan Kaymakamımız Musa GÖKTAŞ’ı da aynı duygu ve heyecanla selamlayarak karşıladılar. Şavşat halkı, gidenin peşinden ağladıkları, geleni saygı ve sevgiyle ve hatta törenle karşılamasını becerdiler.

Hükümet meydanında Kaymakamımız Musa GÖKTAŞ ve muhterem eşleri onuruna tören düzenlediler. Şavşat gençleri Şavşat’ın yerel oyunlarını oynayarak karşıladılar.

Şavşat belediye başkanı Sinan ÖZTÜRK Şavşat Kaymakamına hoş geldiniz konuşmasını yaptılar. Dernekler, kurumlar.hoş geldiniz konuşmasını yaparak Kaymakamımız Musa GÖKTAŞ’a başarılar dilediler.

Kaymakam Musa GÖKTAŞ kürsüye gelerek: Ne mutlu bana ki böyle kültürlü, seviyeli, okur yazar oranı yüzde yüz olan bir ilçeye Kaymakam oldum.Yine ne mutlu bana ki böyle coğrafyası güzel bir ilçenin kaymakamı oldum dedi. Elimden geleninde fevkin-de çalışarak bu güzel ilçeye ve bu güzel ilçenin güzel insanlarına hizmet vermekten onur duyacağım.

Çiftçisinden, çobanına, köylüsüne, kasabalısına odamın kapısı açık olacaktır. Size verebileceğim her hizmetin hazzını duyacağım dediler. Ve bir kafile beraberinde yeni makamına uğurlandılar.

Evet yeni kaymakamımız, yeniden filizleyen ve büyüyecek olan umut çiçeklerimiz olacaktır. Buraya gelinceye kadar daha akademik deneyim ve tecrübeler süzgecinden geçmişlerdir. Bu bakımdan beklentilerimize birazda fazlasıyla cevap verebileceklerine canı gönülden inanıyoruz.

Kaymakamımıza inandıkça, ona güven duydukça, yaptığı ve yaptıracağı hizmetlere teşekkür ettikçe onu daha da hareketlendirmiş oluruz.

‘Her kuş kanadıyla uçar’ Biz hepimiz ona kol kanat oldukça, onu daha da başarılara ulaştıracağız.

Sayın kaymakamımız Musa GÖKTAŞ’a Şavşat’ımızdaki görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz. Sağlık ve mutluluk dileklerimizle başarı üstüne başarı diliyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
Teknik Destek