...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Yeni Bir işyeri Daha Hizmete Açıldı

05 Mayıs 2022 - 35 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat’ta Yeni Bir işyeri Daha Hizmete Açıldı
Şavşat’ta Yeni Bir işyeri Daha Hizmete Açıldı

Kösaoğlu Pen İmalathanesi’nin Açılışı Yapılarak Hizmete Girdi

Şavşat’a bağlı Köprüyaka Köyü Carat Mevkii Sanayi sitesinde Volkan Kösa’ya ait Kösaoğlu Pen ünvanı adı altında açılan işyerinde pvc, cam, pencere sistemleri, cam balkon, alüminyum çelik kapı, banyo dolabı, anahtar, duşa kabin vb. işlerinin yapıldığı imalathane geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı.

İşyerinin açılışına Şavşat Kaymakamı Yusuf Akın, Belediye Başkan Vekili Murat Çakal, Cumhuriyet Savcıları Mehmet Kavcar, Muhammet Mustafa Turhan, Şavşat Jandarma Bölük Komutanı Ütğm. Ercan Subaşı, İlçe Emniyet Amiri Salim Özcan, Şavşat Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran, Şavşat İlçe Müftüsü Cihan Erdoğan, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Turgay Büyük, siyasi parti temsilcileri, esnaflar ve çok sayıda davetli katıldı. İlçe Müftüsü Cihan Erdoğan’ın yaptırmış olduğu dua sonrası açılışı yapılan işyerinin açılış kurdelesini Kaymakam Yusuf Akın, ilçenin diğer idarecileri ile birlikte kesti. Kaymakam Yusuf Akın açılışla ilgili olarak, “Bu güzel şirin ve Cittaslow unvanlı bir ilçemizde bir kardeşimizin açmış olduğu bu işyeri açılışına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Demek ki ülkemiz gibi Şavşat’ımız da her yıl büyük bir ilerleme kaydediyor. Girişimci arkadaşımızın bu tür iş alanlarına yönelmesi ikinci imalathanesini açması istihdam için de mutluluk vericidir. Allah hayırlısı ile bol kazançlar nasip etsin. Böylesine önemli hizmetler veren Volkan Kösa kardeşimize çok teşekkür ediyor, hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

İşyeri sahibi Volkan Kösa, “Biz yıllardır iş yerimizde ve sahada dürüst ve güvenilir bir ruha sahip olarak çalışıyoruz. Yıllardır ilçemizde bu zihniyet ile çalıştık ve başarılı olduk. Şimdi de yeni açtığımız imalathanemizde pvc, cam, pencere sistemleri, cam balkon, alüminyum çelik kapı, banyo dolabı, anahtar, duşa kabin vb.işlerde hizmet vereceğiz. Böylesine önemli bir hizmeti ilçemiz halkı ile buluşturduğumuz için oldukça mutluyuz. İlçemiz halkı her zaman kalitenin en iyisine layıktır. Açılışımıza katılan Sayın Kaymakamımız Yusuf Akın başta olmak üzere diğer idarecilerimize, siyasi parti temsilcilerimize, ilçe esnafımıza açılışa katılan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi. Koronavirüs tedbirlerine uyularak yapılan açılışta maske, mesafe ve hijyene dikkat edilerek bütün katılımcılara kuru ve yaş pasta, soğuk ve sıcak içeceklerin yanı sıra döner ikram edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek