...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Voleybol Turnuvası Başlıyor

22 Kasım 2016 - 1.131 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat’ta Voleybol Turnuvası Başlıyor
Şavşat’ta Voleybol Turnuvası Başlıyor

Şavşat’ta Voleybol Turnuvası Başlıyor

Şavşat’ta 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle Voleybol Turnuvası Başlatıldı

Şavşat Kaymakamlığı, Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şavşat Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafın-dan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle voleybol turnuvası başlatıldı.

Alınan karar doğrultusunda yapılmakta olan turnuvanın ilçede güzel bir sosyal etkinli olacağı gibi öğretmenlerde onure edilmiş oldu. Yapılan turnuvaya Şavşat’ta eğitim öğretimine devam etmekte olan 6 okulun öğretmenleri oluşturmuş oldukları takımlarla katılıyorlar. Şavşat Meydancık Çok Programlı Anadolu Lisesi, Şavşat Atatürk Ortaokulu, Şavşat Anadolu Lisesi, Şavşat Çok Programlı Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Köprüyaka Bölge Okulu, öğretmenlerin den oluşan takımlar katılıyor.

İlçede bir sosyal faaliyet olması açısından 24 Kasım Öğretmenler Günü için çeşitli sosyal ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile birlik ve beraberliğin sevgi ve kardeşliğin dostluğun en üst seviyede olacağı bir voleybol turnuvası düzenlendi.

Şavşat Meslek Yüksek Okulu Kapalı Spor Salonunda yapılan turnuvada her gün ilk maçlar saat 18.30 ikinci maçlar ise 20. De başlamaktadır.

Maçlar 23 Kasım 2016 Çarşamba günü yapılacak olan final maçları ile sona erecek.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek