...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

01 Temmuz 2016 - 1.577 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Şavşat’ta Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
Şavşat’ta Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Şavşat’ta Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Şavşat İlçe Teşkilatı, Gelenek Haline Gelen İftar Yemeğinde Buluştu.

Bacım Cafe’de verilen iftar yemeğine Şavşat Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş, Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Artvin İl Temsilcisi Yavuz Özcan, Şavşat İlçe Temsilcisi Ergün Parlak ve TEÇ-SEN üyeleri katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan TEÇ-SEN Şavşat İlçe Temsilcisi Ergün Parlak, katılımlarından dolayı üyelere teşekkür ederek; “Şavşat İlçe Temsilciliği olarak ilçeler arasında en kalabalık üye sayısına sahibiz ve her geçen günde sendikamıza katılımlar devam etmektedir. Bu anlamda birlik ve beraberliğimizin korunması açısından her bir üyemize göstermiş olduğu bu özverili davranışlarından dolayı da ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Sendikamızın kazanım ve mücadeleleri ile ilgili konuşacağımız çok şey var ama Sayın İl Başkanım burada olduğu için bu konular hakkında gerekli bilgileri kendileri verecektir” dedi.

TEÇ –SEN İl Temsilcisi Yavuz Özcan konuşmasında “Öncelikle İstanbul Atatürk Hava Limanında yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Artvin İl genelinde kuruluşumuzdan bu yana sürekli yükseliş içerisindeyiz. Sendikamızın kuruluşuna kadar hepimiz farklı sendikalarda kiracı konumundaydık. Ancak şu an kendi evimizdeyiz, kiradan kurtulduk. Hep beraberiz, güçlüyüz birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Bu anlamda da hakkımız olan taleplerimizin karşılanması bakımından da söz sahibiyiz.  Sendikamızın kapısı her eğitim çalışanına açık olup, kendi evimizin çatısı altında toplanmamız bizi daha güçlü kılacaktır, bireysel istek ve hırslar hepimizin kaybetmesine sebep olacaktır. İftar yemeği olması münasebetiyle kimsenin vaktini fazla almak istemiyorum. Şavşat İlçe Temsilciliğine de bu davetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Sendikanın vermiş olduğu iftara katılan Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş sendika üyeleri ile bir araya gelmekten oldukça menün olduğunu ifade ederek “Başkanımın söylediklerine katılıyorum. Herkese elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yakın bir zamanda da görevimden ayrılıyorum. Allah herkese sağlık ve mutluluk versin. Herkes ekmeğini evine mutlulukla götürsün. Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Artvin İl Başkanlığı ve Şavşat İlçe Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu bu anlamlı yemek için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

İftar yemeğinin sonunda katılımcılara tatlı, meyve ve çay ikram edildi. Program sendika üyelerinin hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

Haber: Caner Altunkaya

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek