...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Sirk Heyecanı

14 Mart 2022 - 53 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat’ta Sirk Heyecanı
Şavşat’ta Sirk Heyecanı

Şavşat Belediyesi’nin Kültürel ve Sosyal Etkinlikleri Kapsamında Gerçekleştirdiği “Yetenek Sirkiniz” Cambaz ve Sirk Gösterisi İzleyiciler Tarafından Oldukça Beğenildi

Çocuklar ve yetişkinler şeklinde iki seans olarak gerçekleştirilen programa Şavşat halkı yoğun ilgi gösterdi. Cambaz Mithat tarafından gerçekleştirilen ilginç akrobasi gösterileri, sihirbazlık, jonglör, denge şovları ve piton yılanının yer aldığı birbirinden ilginç şovlarla çocuklar ve yetişkinler doyasıya eğlendiler.

Programda kısa bir konuşma yapan Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar: “Cambaz Mithat tarafından hazırlanan Akrobasi gösterilerini sizlerle buluşturmak üzere hazırlamış olduğumuz programa katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, sizleri içten duygularla selamlıyorum. Hem pandemi nedeniyle hem de ilçemizin alt yapı ve üst yapı problemleriyle uğraşırken, kültüre, sanata, sosyal faaliyetlere ziyadesiyle yer veremedik. İmkânlar ölçüsünde bundan sonra sanatsal, kültürel ve sosyal faaliyetlere daha çok zaman ayırma ve sizlerle bir araya gelme hedefindeyiz” dedi Acar; “Bir kentin yaşam kalitesini sağlayan faktörlerin en başında gelen kültürel, sanatsal ve sosyal faaliyetler bireyler arasındaki ilişkileri, iletişimi ve birliği artırarak sosyal ilişkileri pozitif yönde düzenler ve geliştirir. Az sonra birlikte izleyeceğimiz akrobasi gösterilerini gündüz seansında bugünün ortağı, geleceğimizin teminatı çocuklarımızla buluşturduk çok mutluyuz.” dedi.

Acar, “Çocuklarımız ve tüm Şavşat halkı için bundan sonra düzenleyeceğimiz etkinliklerimizde ve sağlıklı günlerde yeniden buluşmayı arzuluyor, katılımlarınızdan dolayı sizlere ve gösteri yapacak olan Cambaz Mithat’a teşekkür ediyor iyi seyirler diliyorum” dedi. Yoğun katılım ve coşkuyla gerçekleştirilen gösteri programının son bölümündeki ateş oyunu ve piton yılanı büyük ilgi gördü. Başkan Acar ve katılımcıların piton yılanı ile çektirdikleri fotoğraflar ile gösteri programı sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek