...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 1649 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Polisten Sürücülere Şeker ve Çikolata İkramı

30 Haziran 2017 - 976 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat’ta Polisten Sürücülere Şeker ve Çikolata İkramı
Şavşat’ta Polisten Sürücülere Şeker ve Çikolata İkramı

Şavşat’ta Polisten Sürücülere Şeker ve Çikolata İkramı

Şavşat’ta Polis Ekipleri, Kontrol Noktasında Durdurdukları Araçların Sürücüleri İle Yolculara Şeker ve Çikolata İkram Etti

Şavşat’ta uygulama noktasında denetim yapan Şavşat İlçe Emniyet Amirliğine bağlı polis ekipleri, durdurdukları araçlardaki yolculara Razaman Bayramı dolayısıyla şeker ve kolonya ikram etti, çocuklara ise oyuncak verdi.

Şavşat İlçe Emniyet Amirliği Asayiş ve Trafik Büro ekipleri müşterek olarak Şavşat-Ardahan karayolu üzerinde oluşturulan uygulama noktasın da emniyet kemeri ve asayiş uygulaması yaptı.

Polis ekipleri durdurdukları araçlardaki yolcuların  bayramını kutlayarak şeker, çikolata ve kolonya ikram etti.

Şavşat İlçe Emniyet Amirliği Asayiş ve Trafik Büro ekipleri; yolculara trafik kuralları hakkında genel bilgi verdi. Bu noktada yolculardan, şoförünün emniyet kemeri takmaması veya telefonla konuşması halinde 155 veya 156’yı aramasını istedi.

Sürücüler ve yolcular ise uygulamadan memnun olduklarını belirterek, ikram ve he-diye için ekiplere teşekkür ettiler.

Uygulama ile ilgili İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser İsmail Katı, emniyet kemerinin hayat kurtardığına dikkati çekerek, ölümlü olabilecek kazalar da emniyet kemeri takan yolcuların yüzde 80’inin hayatta kaldığını söyledi. Tek amaçlarının yolcuların rahat ve güvenli seyahat etmesi olduğunu vurgulayan Katı, “Bizler vatandaşın huzuru ve güvenliği için buradayız. Amacımız şoförlere ceza kesmek değil. Aksine onların yolcularını daha güvenli götürmelerini sağlıyoruz. Tabii burada sadece trafik açısından değil aynı zamanda asayiş uygulaması da yapıyoruz. Bir kez daha uyarıyoruz lütfen emniyet kemerlerimizi takalım. trafik kurallarına uyalım” diye konuştu.

Bu haberi değerlendirin
[ Oylayan kişi sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek