...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Polis Haftası Etkinlikleri Başladı

07 Nisan 2016 - 1.885 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Şavşat’ta Polis Haftası Etkinlikleri Başladı
Şavşat’ta Polis Haftası Etkinlikleri Başladı

Şavşat’ta Polis Haftası Etkinlikleri Başladı

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. Yıldönümü İlçemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. Yıldönümü ve 5-10 Nisan tarihleri arasında kutlanacak Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Amiri Eray Çınar ve beraberindeki Komiser Bünyamin Şeker ve polis memurları ile birlikte Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı’yı, Naime-İsmail Yılmaz Yaşlılar Yaşam Yerleşkesini ve resmi Kurumları ziyaret ederek çiçek sundular.

İlçe Emniyet Amirliği’nden Kaymakama Ziyaret

İlçe Emniyet Amiri Eray Çınar bir hafta sürecek Polis Haftası kutlamaları kapsamında ilçede gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı’yı ziyaret ederek bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, polis teşkilatının toplumsal huzurun korunması ve halkın güvenliğini sağlamak için mesai kavramı gözetmeden, gece gündüz görevini her koşulda büyük bir özveriyle yerine getirdiğini vurguladı.

Ambarcı, “Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarının bu anlamlı günlerini kutluyor, görevlerini başarıyla yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren tüm polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.

İlçe Emniyet Amiri ve Beraberindekiler Yaşam Yerleşkesini Ziyaret Etti

İlçe Emniyet Amiri Eray Çınar ve beraberindekiler kutlamalar kapsamında Naime-İsmail Yılmaz Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi’ni ziyaret etti.

Ziyaret esnasında bir açıklama yapan İlçe Emniyet Amiri Eray Çınar, yaşlılara gereken önemin verilmesi gerektiğini belirterek, “Polis Teşkilatı’nın 171. yıl dönümü münasebetiyle polis haftasını vatandaşın desteğiyle, halkımızla birlikte kutluyoruz. Özellikle yaşlılar bizim için çok önemli. Geçmişimizi bileceğiz geleceğe daha sağlıklı bakmak için.

Biz de burada polis teşkilatı olarak mesai arkadaşlarımız ile birlikte yerleşke sakinlerini ziyaret ettik. Ziyaretlerimizi sadece polis haftasında değil, diğer zamanlarda da yapacağız. Bugün de Yaşlılar Yaşam Yerleşkesindeyiz. Onları ziyaret edelim hayır dualarını alalım dedik.

Onların sağlıklarını yakından görelim dedik. Hepsi çok güzel bir ortamda yaşamlarını sürdürüyorlar. Özellikle huzur evindeki yöneticilerden çalı-şanlardan çok memnunlar. Bakımlarının çok güzel yapıldığını gördük. Biz de çok memnun olduk. İnşallah tüm yaşlılarımız böylesi güzel ortamlarda hayatlarını idame ettirirler” dedi.

Yapılan ziyarette yerleşke sakinleri ile sohbetler edildi ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi sakinleri de Emniyet teşkilatının ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Emniyet mensuplarına teşekkür ettiler.

Merkez Kemalpaşa Camii’inde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif Okundu

Kutlamalar kapsamında İlçe Emniyet Amirliği tarafından Şavşat Merkez Kemalpaşa Camii’sinde 7 Nisan Perşembe Günü Şehitler için Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutuldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek