...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1719 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Orkidem Çiçekçilik Açıldı

14 Haziran 2016 - 1.572 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Şavşat’ta Orkidem Çiçekçilik Açıldı
Şavşat’ta Orkidem Çiçekçilik Açıldı

Şavşat’ta Orkidem Çiçekçilik Açıldı

İlçemizde Çağatay Atalay Tarafından Kurulan Orkidem Çiçekçilik ’in Açılışı Görkemli Bir Şekilde Gerçekleşti.

Adil Aydın Caddesi üzerinde açılan çiçekçilik dükkânı açılışına İlçemiz Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Murat Kaya İlçe Nüfus Müdürü Nuran Subaşı, İl Genel Meclisi Üyesi Ertan Turan, İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit, Şavşat’ın Sesi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Kör daire amirleri başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Şavşat Müftürü İdris Yavuzyiğit tarafından okunan duanın ardından işyerinin açılışı İlçemiz Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı ve Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün kurdele kesmesi ile gerçekleştirildi. İşletme sahibi Çağatay Atalay, Şavşat’ta çiçekçilik sektörüne yeni bir boyut getireceklerini söyleyerek, çiçekçilik sektörünü sadece satış odaklı değil, halkımızın çiçek ve çiçek yetiştiriciliği konusunda eğitilmesi için de çalışacaklarını ve ilçemizde çiçek kültürünü daha da yaygınlaştırabilmek için mücadele edeceklerini söyledi.

Çağatay Atalay, dükkânında bulunan çiçekleri doğrudan aracısız seradan taze olarak getireceklerini söyleyerek “Bu durum müşterilerimize hem kaliteli bir ürün sunulmasını hem de ürünün müşteriye daha ucuza mal olmasını sağlayacaktır” dedi. Dükkanında her çeşit canlı ve yapay çiçek olmak üzere kesme çiçek ve diğer çiçek türlerinin de bulunduğunu söyleyen Atalay, çiçek satışı haricinde buket, çelenk, aranjman yapımı, gelin arabası süslemesi organizasyonlar, düğün-nişan nikah şekerleri, hediyelik eşya gibi hizmetlerin de verileceğini belirtti.

 

HABER: Caner Altunkaya

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek