...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1706 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Öğretmenlerden Evlere Rehberlik Hizmeti

16 Şubat 2017 - 1.880 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat’ta Öğretmenlerden Evlere Rehberlik Hizmeti
Şavşat’ta Öğretmenlerden Evlere Rehberlik Hizmeti

Şavşat’ta Öğretmenlerden Evlere Rehberlik Hizmeti

Şavşat Ortaokulu Öğretmenleri Öğrencileri Ve Velileri Ziyaret Edip Rehberlik Hizmeti Veriyor

Şavşat Ortaokulu öğretmenleri, eğitimde kaliteyi arttırma hedefiyle, mesailerinin dışındaki sürelerde, öğrencileri ve velileri evlerinde ziyaret edip rehberlik hizmeti veriyor.

Özellikle TEOG sınavlarına girecek olan öğrenci ve velilerine öncelik verilen ziyaretlerde öğrencilerin verimliliğini arttırmak amacıyla hazırlanan özel programları ailelere anlatıyor.

Şavşat Ortaokulu idarecilerinden, uygulamayla ilgili verilen bilgide öğretmenlerin mesai dışında, daha önceden telefonla görüşerek randevulaştığı öğrencilerin velilerini ziyaret ettiklerini belirttiler. Okulda eğitim gören tüm öğrencilere yönelik başlatılan uygulamada önceliğin TEOG sınavına katılacak olan öğrencilere verildiğini bildiren okul idarecileri “Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizin evlerine ziyaretlere gidiyoruz. Proje kapsamında öğretmenlerimiz, velileri evlerinde ziyaret ediyor ve birebir diyalog kuruyor. Çocukların aile içindeki durumu, ekonomik durumu, ders çalışma ortamı, anne ve babasının eğitim düzeyi ve eğitime yaklaşımı gibi birçok konuda bilgi toplayıp, öğrencinin şartlarına uygun bir rehberlik hizmeti oluşturmaya çalışıyoruz.  Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın en iyi şartlarda yetişmeleri için ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz ” şeklinde açıklamalarda bulundular.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek