...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1653 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Kermes Açıldı

01 Nisan 2018 - 746 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat’ta İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Kermes Açıldı
Şavşat’ta  İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Kermes Açıldı

Şavşat’ta  İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Kermes Açıldı

Şavşat Atatürk Ortaokulu, Okul Aile Birliği Okul İhtiyaçlarını Giderme Ve İhtiyaçlı Öğrenciler İçin Kermes Düzenledi

Şavşat Atatürk Ortaokulu, Okul Aile Birliği okul ihtiyaçlarını giderme ve ihtiyaçlı öğrenciler için kermes düzenledi. Düzenlenen kermesin açılışına Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın, Şavşat Belediye Baş-kan Vekili Özcan Arslan, Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran, Ak Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun, Şavşat Atatürk Orta okulu Müdürü Aysun Atabek Altun, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, Şavşat Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Deniz Balcı Durmuş, okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Atatürk Ortaokulu Mü-dürü Aysun Atabek Altun, Velilerin ve öğrencilerin feda-kar bir organizasyon düzenlediklerini belirterek, “Okulumuza yardım amaçlı bir kermes düzenledik. Öğrenciler ile veliler arasındaki dayanışmayı artırmak amacıyla bu kermes yapmaktayız. Okul aile Birliği üyelerimiz ile velilerimiz birbirinden güzel yiyecekleri hazırladılar. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz kermesimiz de yöresel yemeklerimizde yerini almaktadır. İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz yararına düzenlediğiniz kermese gösterilen ilgi bizleri mutlu etti. Herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kermesin düzenlemesinde emeği geçen Okul Aile Birliği Başkanı Deniz Balcı Durmuş ise; “Öğrencilerimize yönelik Okul Aile Birliği olarak Kermes düzenledik. Kermesin düzenlenmesinde bize destek olan öğrenci velilerimize, Okul Aile Birliği Üyelerine, kurum amirlerine, esnaflarımıza, tüm dernek ve birlik başkanlarına, siyasi parti temsilcilerine, okul müdürümüze, okul müdür yardımcılarına, öğretmen ve öğrencilere çok teşekkür ediyorum. Bizler okulumuza destek sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kermesimize bugün yoğun ilgi oldu, katılarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. “dedi.

Kermesten elde edilecek gelirin ise Şavşat Atatürk Ortaokulunda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler için kullanılacağı öğrenildi.

Bu haberi değerlendirin
[ Oylayan kişi sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek