...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Birinci Kent Bayramlaşması Yapıldı

16 Eylül 2016 - 846 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Şavşat’ta Birinci Kent Bayramlaşması Yapıldı
Şavşat’ta Birinci Kent Bayramlaşması Yapıldı

Kurban Bayramı Münasebetiyle Birinci Şavşat Kent Bayramlaşması Yapıldı

Şavşat Kaymakamlığı ve Şavşat Belediye Başkanlığı tarafın-dan Belediye Pasajı üzerinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, İlçe Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, İlçe Garnizon Komutanı Aytunç Ünsay, Belediye Başkanı A. Sinan Öztürk, İlçe Emniyet Amiri Vekili Komser Bünyamin Şeker, Kurum amirleri, Sivil Toplum Temsilcileri ve vatan-daşlar katıldı.
Vekilden Müjdeli Haber
Kurum amirleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı Kent Bayramlaşması’nın ardından Belediye Pasajı üzerinde vatandaşlarla çay içen AK Parti Artvin Millet-vekili İsrafil Kışla, kısa bir konuşma yaptı. Kışla konuş-masında, öncelikli olarak 15 Temmuz da ülkede yaşanan olaylardan sonra milletin birlik ve beraberlik ruhuna vurgu yaptı. Dr. Kışla, konuşma-sının sonunda Şavşat’a doğal gaz müjdesi verdi. Ardahan-Artvin doğalgaz hattının ya-pım ihalesinin yapıldığını söy-leyen Kışla, Artvin’de doğal gazdan ilk yararlanan ilçenin muhtemelen Şavşat olacağını belirtti.
Yapılan çay ikramının ardından Dr. İsrafil Kışla Şavşat’tan ayrıldı.
Belediye Pasajı üzerinde ki halkla yapılan bayramlaşma programının ardından Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı ve beraberindekiler İlçe Emniyet Amirliğini, İlçe Jandarma Bölük Komu-tanlığını, Şavşat Devlet Hastanesi’ni Şavşat Naime-İsmail Yılmaz Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi ziyaret ederek personel ve vatandaşlarla bayramlaştılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek