...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Bir İşyeri Daha Hizmete Girdi

11 Nisan 2016 - 2.264 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Şavşat’ta Bir İşyeri Daha Hizmete Girdi
Şavşat’ta Bir İşyeri Daha Hizmete Girdi

Şavşat’ta Bir İşyeri Daha Hizmete Girdi

İlçemiz Cumhuriyet Caddesinde Mis-Et Pide ve Kebap Salonu’nun Açılışı Yapıldı

 

İlçemiz Cumhuriyet Caddesi üzerinde Mis-Et Pide ve Kebap Salonu’nun açılışı 9 Nisan 2016 Cumartesi günü açılışı yapıldı. Açılışa İlçemiz Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Ütğm. Kayhan Sercan Haklı, İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit, İl Genel Meclisi Üyeleri Hasan Temiz, Ertan Turan, Belediye Meclis Üyeleri esnaflar ve beraberindeki çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı açılış töreninde bir konuşma yaptı. Ambarcı, “Şavşat’ta sürekli yeni bir takım şeylerin yapılıyor olması hareketlilik, canlılık göstergesidir. Şavşatımız, Cittaslow unvanı almış turistik bir ilçedir. Bu tür işyerlerinin açılıyor olması da turizmimizi canlandırıyor ve birbirini destekler niteliktedir. İnşallah bundan sonra bu tür işyerlerinin artmasını istiyoruz. Açılışını yaptığımız işyerimizin güzel ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

 

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ise yaptığı konuşmada; ilçemizde yeni iç dizayn tasarımıyla açılışını yaptığımız Şaban Koyuncu’ya ait restorantın ağız ve damak zevkine uygun bir yerin olmasını diliyorum. Çünkü Cıttaslow unvanı almış Şavşat ilçemizde bu gibi yerlerin çoğalması hem ilçe adına hem de özel şahısların ekonomik yönden kazancı bir kat daha artacaktır. Bu vesile ile yeni açılan restorantın Şaban Koyuncu’ya ve çalışanlarına hayırlı uğurlu olması, helal ve bol kazanç getirmesini dilerim” dedi.

 

 

Konuşmaların ardından Restorant Sahibi Şaban Koyuncu’da bir konuşma yaptı. Koyuncu,konuşmasında; “Şavşat insanına yabancı olmayan yemeklere   faklı şekilde lezzet katmak,   yemek, döner, kebap ve pide çeşitlerimizle müşterilerimizin damak tadına hitap etmek, ayrıca Şavşat ilçemize gelen yerli ve yabancı turistlerimizi karşılayabilecek  yeni bir yer, yeni bir mekanda siz değerli Şavşat halkımızın ve misafirlerimizin her zaman hizmetlerinde olacaklarını” ifade etti. İşletme sahibi Koyuncu, kendileri için önemli bir gün olan bu günde başta Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşekkürlerini ilettiler.

Mis-Et Pide ve Kebap Salonu’nun açılışı olağan üstü ilgi görürken,  davetlilere yemek, döner ve pide ikram edildi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek