...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Bir İş Yeri Daha Hizmete Açıldı

21 Ağustos 2021 - 46 kez okunmuş
Ana Sayfa » Türkiye»Şavşat’ta Bir İş Yeri Daha Hizmete Açıldı
Şavşat’ta Bir İş Yeri Daha Hizmete Açıldı

“Öz-Gaye Perde-Çeyiz” Mağazası İlçemiz Cumhuriyet Caddesinde Hizmete Başladı

İlçemizde Cumhuriyet Caddesi Üzerinde “Öz-Gaye Perde Çeyiz” mağazası Koronavirüs Tedbirleri Çerçevesinde Açıldı.

Aşılışa Kaymakam Onur Özaydın, Belediye Başkanı Nihat Acar, İlçe Emniyet Amiri Salim Özcan, İlçe Milli eğitim müdür Erkan Evran, İYİ Parti İlçe Başkanı Taner Kara, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Şavşat’ta uzun yıllardır Yeni Cadde üzerinde hizmet veren Öz-Gaye Perde-Çeyiz ikinci şubesinide Cumhuriyet Caddesi üzerinde açtı. Açılış Kurdelesini Kaymakam Onur Özaydın ve Belediye Başkanı Nihat Acar ve diğer idareciler birlikte kesti. Açılışı yapan Kaymakam Onur Özaydın; “Bu güzel şirin ve Cittaslow unvanlı ilçemizde genç kardeşlerimizin açmış olduğu işyeri açılışına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Bu gibi işyerleri istihdam açısından da çok önemlidir. Halkımızın bu tür iş alanlarına yönelmesi mutluluk vericidir. Allah hayırlısı ile bol kazançlar nasip etsin” dedi. Belediye Başkanı Nihat Acar da; “İlçemizde bu tür işyerlerinin açılması çok önemlidir. Genç kardeşlerimize bol kazançlar, iş yeri sahiplerine ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

İşyeri sahipleri Evrim Berber ve Yavuz Berber çifti; “Biz İş yerimizde dürüst ve güvenilir bir ruha sahip olarak çalışacağız. Ülkemizde çok önemli marka ve kaliteyi ilçemiz halkı ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde bu alanda çok önemli açığı kapatacağımız ve bu anlamda bir hizmet vereceğimiz için çok mutluyuz. İş yerimize müşterilerilerimize perde ve gelinlik kızlarımızın çeyizliklerini hazırlanmasında çok önemli hizmetler vereceğiz. Çeyiz kızlarımızın çok önemsediği bir şeydir. Perde bir evin dışarıdan görülebilen tek yeridir. Onun için bunların her ikisi de çok önemlidir. Bunu bildiğimiz içinde kaliteli ürünleri en ucuz bir şekilde halkımızla buluşturacağız. İlçemizde bu anlamda daha güzel hizmet verebilmek amacı ile güzel bir hizmet sunacağımızı düşünüyoruz. İnsanın kendi iş yerini açması çok güzel bir duygu. Kendi ilçemiz halkına hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Bu gerçekten çok hassas bir konu. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

Çok sayıda ürünün bulunduğu Öz-Gaye Perde ve Çeyiz Mağazasını yoğun talep üzerine 2. Bir iş yerini daha Şavşat ’ta hizmetine sunduklarını belirten, Evrim ve Yavuz Berber çifti, “Uzun yıllardan beri gerek Şavşat’da gerekse de çevre ilçe civarında kumaş, perde ve çeyiz ürünleri ile halkımıza bu sektörde hizmet veriyoruz. Çoğu müşterilerimiz artık bizi tanıyor, memnun olduklarını dile getiriyorlar, Bu nedenle onların yoğun isteği üzerine 2.mağazamızı açma kararı aldık. İnşallah Şavşat’ımız ve halkımız için hayırlısı olur.” şeklinde konuştu. Açılışa katılan vatandaşlar ise çok beğendiklerini ifade edip,ilçemizde bu anlamda güzel bir hizmet vereceklerine inanıyoruz şeklinde ifade ederek hayırlı olması dileklerinde bulundular. Açılışı yapılan “Öz-Gaye Perde-Çeyiz” mağazasında bütün katılımcılara, soğuk ve sıcak içecekler yanında çeşitli yiyecekler ve tatlılar ikram edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek