...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşatlı Hemşehrimiz, Yeğenimiz Haşim Teoman Sancar Denizli İlinin Chp İl Başkanlığına Seçilmesi Biz Şavşatlılara Onur ve Gurur Vermiştir.

21 Mayıs 2016 - 2.607 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yazarlar»Şavşatlı Hemşehrimiz, Yeğenimiz Haşim Teoman Sancar Denizli İlinin Chp İl Başkanlığına Seçilmesi Biz Şavşatlılara Onur ve Gurur Vermiştir.
Şavşatlı Hemşehrimiz, Yeğenimiz Haşim Teoman Sancar Denizli İlinin Chp İl Başkanlığına Seçilmesi Biz Şavşatlılara Onur ve Gurur Vermiştir.

Şavşatlı Hemşehrimiz, Yeğenimiz Haşim Teoman Sancar Denizli İlinin Chp İl Başkanlığına Seçilmesi Biz Şavşatlılara Onur ve Gurur Vermiştir.

Haşim Teoman Sancar Kimdir?

Haşim Teoman Sanar’ın babası Şavşat Kurudere Köyünden Haşim Sancar’ın üç oğlunun ortancası Fikrettin Sancar’dır. Denizli’nin bir köyünde öğretmenlik görevini ifşa ederken Denizli’nin eşrafından Hemşire Naciye Hanımla evlenmiştir. Bu evlilikten bu mutlu çifterin Haşim Teoman ve Erhan adlı oğulları oluyor. Haşim Teoman bir yüksek okul bitirdikten sonra iş hayatına atılıyor. Emlakçılıkla işe başlıyor. İş hayatında başarılı oluyor.

Daha da başarılı tarafı Denizli ili ve çevresi halkının gönlünü, kalbini, güven itimadını kazanmış olmasıdır. Bu kazanım hem yüksek bir aile terbiyesinin gereğidir. Ve hem de Haşim Teoman yeğenimizin fıtratından gelen bir terbiyedir.

Ayrı bir çerçevede yaşıyor olmak, yaşadığı çevrede eş, dost ve arkadaş edinmek, onların güven ve itimatlarına mazhar olmak psiko-sosyolojik bir başarıdır.

Ben, Haşim Teoman Sancar yeğenimizin bu üstün başarısını yürekten kutluyorum. Siyası başarısının ilk adımı olan bu başarının, ileride daha büyük başarıların sahibi olacağına emin gözle bakıyorum.

Siyasi başarının sırrı; insanlara verdiği sözün sahibi olmaktır ve o insanlara sahip çıkıp arka olmaktır. Bendeniz sevgili yeğenime siyaset dersi vermiş olmayayım. Çünkü siyaset bilim ve becerisinde Teoman’dan çok gerilerde olduğumu samimiyetle itiraf ederim.

Ancak kendim okuyan ve okumayı da çok seven biri olarak acizane tavsiyem olarak derim ki; siyaset adamlarının ve özellikle de siyasette başarılı olmuş simaların hayatlarını durmadan oku ve o merdivenlerde çıkmaya çalış.

Siyasetin sevgisi, ilgisi seni sevenlere de olacaktır. Seni sevmeyenlere de olacaktır. Kalp kapakların sevene de sevmeyene de açık olacaktır.

Hele hele ziyaretlerde bir tarafı ziyaret ederken muarız tarafı da ihmal etmeyeceksiniz.

Haşim Teoman yeğenimizin siyaset ve politika yolculuğunun yol haritası başarılı olsun. Bu yol haritasını kat ederken usanmak, yılmak, yorulmak, hüsrana uğratmak yoktur. Daima çalışanlar ve çok sevenler kazanır.

Şavşat’tan sevgiler selamlar…

Buradan öteye her günümüzün başarılı olması dileklerimizle, daha aydınlık, daha başarılı, daha mutlu yarınlar, siyasi maratonların sonuçları her günkinden daha verimli olması dilek ve temennilerimizle.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
Teknik Destek