...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1653 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ı Yasa Boğan Trafik Kazası

18 Temmuz 2017 - 1.802 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat’ı Yasa Boğan Trafik Kazası
Şavşat’ı Yasa Boğan Trafik Kazası

Şavşat-Ardahan Karayolu Üzerinde Sahara Dağı Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Aileden 4 Kişi Hayatını Kaybetti

Kaza, Şavşat Ardahan Karayolu üzerin de Sahara Dağı mevkiin-de meydana geldi. Edini-len bilgiye göre, Ardahan’ dan Şavşat istikametine gelmekte olan İsameddin Demir yönetimindeki 08 HD 289 plakalı otomobil henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yaklaşık 300 metrelik uçuruma yuvarlandı. Araç içerisin de bulunan İsameddin Demir, eşi Sultan Demir, gelini Şenay Demir ve torunu Kuzey Demir hayatını kaybetti.
Araç sürücü İsameddin Demir ve eşi Sultan Demir ’in, memleketine gelmek için Kars Havaalanından gelinleri Şenay Demir ve torunları Kuzey Demir’i Şavşat’a bağlı Dalkırmaz köyüne getirmek için gittikleri öğrenildi.
Olayla ilgili olarak va-tandaşlar olay anında böl-gede aşırı derecede ya-ğan dolunun yol üzerinde yaklaşık 10 cm yüksel- diğini ve olaya sebebi- yet vermiş olacağını ve alt tarafı en az 300-400 met-re uçurum olan çıplak bir araziden ve dik bir yamaç-tan geçen yolun kenarın da neden bariyer olmadığına isyan ettiler. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.
Diğer yandan cenazelerin bugün öğle namazından sonra Dalkırmaz Köyünde toprağa verileceği öğrenildi.

 

Bu haberi değerlendirin
[ Oylayan kişi sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek