...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’a Büyük Yatırım

21 Aralık 2018 - 746 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat’a Büyük Yatırım
Şavşat’a Büyük Yatırım

Şavşat’a Büyük Yatırım

Cittaslow Şavşat’da GYMSPAve Fitnes  Açıldı Merkezi Açıldı

Türkiye’de Birçok İlde Olmayan Fitnes ve SPA Salonu Şavşat’ta Açıldı

Açılışa KaymakamMusa Göktaş,Belediye BaşkanıAhmet Sinan Öztürk, Emniyet Amiri Vekili Servet Orhan, Hastane Başhekimi Op. Dr. Gürol Köroğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun, Artvin  Odası Meclis Başkanı İrfan Yıldırım İş yeri sahibi Bayram Özcan idareciler ve vatandaşlar katıldı. Genç İşadamı Bayram Özcan’ın kurucusu ve işletmecisi olduğu ÖZGYM Spa & Fitness Merkezi’nin açılışını Kaymakam Musa Göktaş ve Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk yaptı. Genç İşadamı Bayram Özcan tarafından hizmete sunulan Spa ve Fitnes merkezi, kadın ve erkeklerin ve aileli olarak da hergün gidilebilecek

1500 metrekare alana kuruldu. Üyelik sistemi ile de girilebilecektesiste sabah saat

07.30’dan gece 00.30’a kadarhizmet verecek.Bayram Özcan herkes bana bir ilçe için bu dev yatırım kurtarmaz ne gerek var dediler. Burası benim ilçem. Türkiye’nin en güzel ilçelerinden

biri bu ilçe hizmetin en iyisine layıktır. 1.4 milyonluk bu yatırım yaklaşık 1520 kişi için

de iş imkanı sağlayacak.” dedi.Açılışta Kaymakam Musa Göktaş, “İlçemize böylesine

birçok il ve ilçede bulunmayan ve bölgede tek olan böylesine önemli bir tesisin açılışını yapmaktan mutluluk duyuyorum. Şavşat’ımız her geçen gün hak ettiği marka değeri olarak daima gelişmektedir. Sakin şehir Şavşat’ımız da böyle genç girişimci kardeşlerimizin var olan cevherlerini ortaya koymaları, bilgi birikimlerini memleketimiz de yatırım anlamında kullanmaları çok önemlidir. İlçemizde bu ve benzeri iş yeri açacakolan bütün yatırımcılara desteğimizolacaktır. Bu girişimci genç iş adamı kardeşimiz parası olanların ilçeye yatırım yapmaları için örnek oldular. İnşallah devamıda gelir. “İlçenin kalkınmasında özel girişimcilerin önemini belirterek bu tür girişimcilerin desteklenmesi oldukça önemlidir.

İlçede böyle bir açılış yapmamız bizleri sevindirdi. İlçe için çok faydalı olacaktır Şavşat’a

ve bu anlamda büyük bir eksiği giderilmiş olan bölge halkına hayırlı olsun” dedi

 

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’te yapmış olduğu konuşmada, “Bu güzel şirin ve Cittaslow unvanlı bir ilçemizde genç bir kardeşimizin açmış olduğu bir işyeri açılışına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Demek ki Ülkemiz gibi Şavşat’ımız da her yıl büyük bir ilerleme kaydediyor. Gençlerimizin bu tür iş alanlarına yönelmesi mutluluk vericidir. Allah hayırlısı ile bol kazançlar nasip etsin. İlçemiz gençliği adına sevindirici bir durumdur. Birçok gencimize iş imkanı sağlanmıştır. Çalışan gençlerimize devletimizin ve bizlerin her zaman destekleri olur. Allah çalışan kulunu sever. Kardeşimize hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum ” dedi.

Artvin  Odası Meclis Başkanı İrfan Yıldırım’da konuşmasında; “Bu genç kardeşimiz Artvin  odamızın da üyesidir. Bir üyemizin bu tür bölge halkının bir ihti yacına cevap verecek bir iş yeri açması memnuniyet verici olmuştur. Bizler Artvin  odası olarak bütün yatırımcı iş adamlarımızın ve esnafımızın yanındayız. Arkadaşımıza bol kazançlar diliyorum dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun’da işyeri açılışıyla ilgili olarak; “Bu hemşerimizin işyeri açması sevindirici olmuştur. Bu ekonominin iyi gittiği anlamına gelir. Bütün gençlerimiz belirli çaba içerisinde olmalı. Bizler siyasilerden istedikleri sadece kamu kurum ve kuruluşlarında iş değil bu tür özel iş yapan kardeşlerimize de desteklerimiz olacaktır. Hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

 

İşletme sahibi Bayram Özcan, kapalı alan olarak Artvin’in ve Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun bu amaçlı en büyük tesisinin tam 1500 m2’ye konumlandığını  ve 2 kattan oluştuğu nu belirtti ve şu bilgileri verdi:

“Tesisimiz; Spa, Fıtness, ve Stüdyo’dan oluşuyor. SPA bölümünde; bay bayan Türk Hamamı, sauna, buhar odası, masaj odası mevcuttur. Fitness bölümüzde; kardiyo, ağırlık çalışmaları, PT, özel grup dersleri bulunuyor. Özel ışıklandırma sistemleriyle donattığımız yaşam merkezimizi, son teknoloji fitness ekipmanları, özel konsept odaları ve her biri konusunun uzmanı olan personelimiz le, birçok ilke imza atarak hizmetinize sunuyoruz. Açılışımıza katılan bütün davetlilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış sonrası davetlilere soğuk ve sıcak içecekler yanında kuru pasta ve çeşitli yiyecekler ikram edildi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler : ,
TemaFabrika
Teknik Destek