...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1730 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Müftüsü İdris Yavuzyiğit İçin Veda Yemeği Düzenlendi

21 Ocak 2017 - 1.517 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Müftüsü İdris Yavuzyiğit İçin Veda Yemeği Düzenlendi
Şavşat Müftüsü İdris Yavuzyiğit İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Şavşat Müftüsü İdris Yavuzyiğit İçin Veda Yemeği Düzenlendi

İki Yıldır Şavşat Müftüsü Olarak Görev Yapan İdris Yavuzyiğit İçin Şavşat Evinde Veda Yemeği Düzenlendi

İki yıldır Şavşat Müftüsü olarak görev yapan İdris Yavuzyiğit’in tayininin Yalova ili Çınarcık ilçesine çıkması nedeniyle kendisine Şavşat Evinde Veda Yemeği düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeğine Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Artvin İl Müftü Yardımcısı Muhammet Aydın, Şavşat Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Arslan, Hopa İlçe Müftüsü Selami Aydın, Borça İlçe Müftü Vekili İlyas Yıldız, Murgul İlçe Müftüsü Bahtiyar Kargıoğlu, Yusufeli Müftüsü Hasan Ataç, Ardanuç İlçe Müftüsü İsmail Göksu, kurum amirleri, sivil toplum temsilcileri, din görevlileri ve ilçe müftülüğü personeli katıldı.

İki yıldır Şavşat Müftüsü olarak görev yapan İdris Yavuzyiğit’in tayininin Yalova ili Çınarcık ilçesine çıkması nedeniyle kendisine Şavşat Evinde Veda Yemeği düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeğine Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Artvin İl Müftü Yardımcısı Muhammet Aydın, Şavşat Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Arslan, Hopa İlçe Müftüsü Selami Aydın, Borça İlçe Müftü Vekili İlyas Yıldız,  Murgul İlçe Müftüsü Bahtiyar Kargıoğlu, Yusufeli Müftüsü Hasan Ataç, Ardanuç İlçe Müftüsü İsmail Göksu, kurum amirleri, sivil toplum temsilcileri, din görevlileri ve ilçe müftülüğü personeli katıldı.

Programda bir konuşma yapan İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit Şavşat’tan ve Şavşatlılardan memnun olduğunu söyledi. Yavuzyiğit; “İki yıldır bu şirin ilçemizde görev yaptım. Görev yaptığım süre içerisinde Müftülük olarak din görevlisi arkadaşlarımızla uyum içerisinde çalıştık. Bu çalışma sürecimizde bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Kaymakamımıza, İl Müftümüze çok teşekkür ediyorum. Ben Şavşat’ta bütün din gönüllüsü kardeşlerimden memnun kaldım. Herkes hakkını helal etsin, benden yana hakkım helal olsun” dedi.

Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı ise yaptığı kısa konuşmada; İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit’in Şavşat’ta güzel ve başarılı işler yaptığını söyledi.

Ambarcı; “Yaklaşık 1,5 yıldır müftü beyle beraber çalışıyoruz. Kendisi azimli, gayretli bir arkadaşımız. Şavşat’a hoş bir seda bıraktı Allah kendisinden razı olsun. Müftümüze bundan sonra ki görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ise; “Sayın Müftümüzden İlçemiz de görev yaptığı süre içerisin de çalışmalarından çok memnun kaldık. Müftümüze bundan sonraki hayatında sağlık ve mutluluklar diliyor, yeni görev yerinde başarılar temenni ediyorum.” dedi.

Yapılan duygusal konuşmaların ardından hediye ve plaket takdim edildi. Ayrıca Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı’da ilçede yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı Müftü İdris Yavuzyiğit’e ve eşi Nurşen Yavuzyiğit’e başarı belgesi takdim ederek yeni görev yerlerinde başarı ve mutluluklar diledi.

Program yenilen yemeğin ardından hatıra fotoğraf çekimiyle son buldu.

Diğer yandan Müftü İdris Yavuzyiğit 18 Ocak 2017 Çarşamba günü yeni görev yerine gitmek için ilçemizden ayrıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek