...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Kaymakamlığı Bünyesindeki Daire Müdürlerinin Bazıları Değişmiş

06 Eylül 2016 - 1.140 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yazarlar»Şavşat Kaymakamlığı Bünyesindeki Daire Müdürlerinin Bazıları Değişmiş
Şavşat Kaymakamlığı Bünyesindeki Daire Müdürlerinin Bazıları Değişmiş

Şavşat Kaymakamlığı Bünyesindeki Daire Müdürlerinin Bazıları Değişmiş

 

Jandarma Garnizon Komutanı J.Yzb.Cüneyt Yüksel tayini çıkmış onun yerine J.Yzb. Aytunç Ünsa göreve gelmiş. Malmüdürü Cengiz Alper’in tayini çıkmış onun yerine Oktay Karagöz göreve gelmiş, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü görevine Şenay Turan vekâlet ederken onun yerine asaleten Tapu Kadastro Müdürü olarak Fadime Kizir, Şavşat Halk Kütüphanesi Müdürlüğünü vekâleten yürüten Necati Hürdoğan’ın yerine asaleten İbrahim Kaçıra atanmıştır.

Giden Müdürleri yeni görev yerlerine uğurlarken, ilçemize yeni gelenlerde makamlarındaki görevlerine başlamışlardır. Gidenlerle tanışmıştık hepsi de sevecen insanlardı, gitmelerine üzülürken, yeni gelen kurum amirlerini de makamlarında ziyaret ettik. Ve gördük ki koltuklar sahibini bulmuş, yeni gelenler daha da sevecen görevlerine sadık hepsi de halkın içinden temayüz etmiş halk sevdalısı insanlar.

Gidenlere Allah selametlik versin derken, yeni gelenlere de Şavşat’ımıza hoş geldiniz diyoruz. Yeni görev yerinde başarılı sağlıklı ve mutlu olmalarını diliyoruz.

Artvin ve de Artvin’in ilçelerine dış illerden atanan görevliler Artvin ve çevrelerinin haşin ve çetin coğrafyasını gördüklerinde buraya nerden düştük diye ağlarlar. Ama Artvin ve Şavşat halkının sıcakkanlı insanları ile tanışıp, yüz göz olup iyi ilişkiler kurduktan sonra ayrılıp giderken de ağlarlar. Bu bakımdan “Artvin ve Şavşat’a gelenlerde ağlar, gidenlerde ağlar” deyimini kullanırlar.

Jandarma Garnizon Komutanımız Aytunç Ünsa Şavşat’a şartları en çetin en ve ağır olan doğu ve güneydoğu Anadolu bölgesinden kaza ve belalara maruz kalmadan gelmişler. O bölgede sayısız vatan evladımızı, jandarmamızı, polisimizi, köy koruyucularımızı şehit vererek kaybettik. Kendilerini rahmet ve şükranla anıyoruz. Yüzbaşımıza da kazanız geçmiş olsun diyoruz.

Şavşat Malmüdürlüğü görevine geçici olarak atanan değerli hemşerimiz Oktay Karagöz’e de kendi memleketindeki görevi hayırlı olsun. Kendi memleketinde görev yapmanın hemşerileri arasında olup onlara hizmet vermenin çok fazla özellikleri vardır.

Tapu Kadastro Müdürümüz Fadime Kizil 1972 Merzifon doğumludur. İstanbul’un ayrı ayrı ilçelerinde ayrı ayrı görevlerde çalışmış ve netice Tapu Kadastro Müdürü olarak Şavşat ilçemize atanmışlardır. Tapu Müdürümüz Fadime Kizil Tapu Kadastro Yüksek Okulundan başka iki yüksekokul daha bitirmiş bir yüksel okula da Kosova’da devam etmektedir. Böyle birkaç yüksekokul bitirmek herkesin karı değildir. Ancak azimli ve zekâsına güvenenlerin başarabileceği bir yarıştır. Bu zekâ yarışındaki başarılarını kutluyorum. Şavşat’ta başladığı Tapu Kadastro Müdürlüğü görevinde de daha başarılı olacaklarına inanıyoruz.

Şavşat Halk Kütüphanesi Müdürlüğünü vekâleten yürüten öğretmen Necati Hürdoğan’ın yerine İbrahim Kaçıra asaleten atanmıştır. Türk Telekom Mersin Klasik Türk Müziği Yönetiminde görevli olan İbrahim Kaçıra Şavşat Halk Kütüphanesinde ki müdürlük görevine başlamıştır.

Başta Garnizon Komutanı J.Yzb. Aytuç Ünsa’ya, Malmüdürü Oktay Karagöz’e, Tapu ve Kadastro Müdürü Fadime Kizir’e, Kütüphane Müdürü İbrahim Kaçıra’ya Şavşatımıza hoş geldiniz diyor Şavşat’ta geçecek her günlerinin sağlıklı, mutlu ve başarılı geçmesini diliyoruz.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
Teknik Destek