...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın Meslek Yüksek Okulu’nu Ziyaret Etti

31 Ekim 2017 - 1.328 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın Meslek Yüksek Okulu’nu Ziyaret Etti
Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın Meslek Yüksek Okulu’nu Ziyaret Etti

Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın Meslek Yüksek Okulu’nu Ziyaret Etti

Kaymakam Yalçın, 2017-2018 yılın da Artvin Çoruh Üniversite bünyesinde 2 yıldır eğitim öğretime başlayan Şavşat Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret ederek, okul idarecileri ve öğretim üyeleri ile  bir araya geldi. Şavşat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Şencan Arslan ve diğer idareciler tarafından karşılanan Yalçın okulu gezdi. Yüksek Okul Müdürü ve öğretim üyeleri ile buluşan Kaymakam Emre Yalçın eğitim öğretim faaliyetleri hakkında Arslan’dan bilgi aldı.

Ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren Şavşat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Şencan Arslan Kaymakam Emre Yalçın’a teşekkür etti.

Kaymakam Emre Yalçın okuldan ayrılmadan önce okul ve öğrencilerin sorunları ile ilgili olarak; “Buradaki kardeşlerimiz ailelerinin bize emanetidir. Ayrıca ilçemizin tanıtımı noktasında da memleketlerine gittiklerinde birer Turizm elçisi gibidirler. Burada bizim okulumuzda okuyan öğrenci kardeşlerimiz çok şanslıdırlar. Başka birçok il ve ilçede bulunmayan imkanlar bizim ilçemizde vardır. Sıkıntısı olan öğrencilerimizin konaklamadan yemeğe, ulaşıma kadar her türlü sorunlarını çözdük. Eğitim bizim için çok önemli bir değerdir. Geleceğimizin teminatı olan bu kardeşlerimize en iyi hizmeti vermek ve devlet olarak bizlerin görevidir. Bizlerde yapılması gereken her şeyi yapıyoruz.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek