...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Karagöl Büyülüyor

19 Haziran 2021 - 50 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Karagöl Büyülüyor
Şavşat Karagöl Büyülüyor

Artvin’in “Sakin Şehir” ünvanlı Şavşat ilçesinde doğal güzellikleriyle ünlü Karagöl Tabiat Parkı, normalleşme sürecinde ziyaretçilerini bekliyor.

Artvin’in “Sakin Şehir” ünvanlı Şavşat ilçesinde doğal güzellikleriyle ünlü Karagöl Tabiat Parkı, normalleşme sürecinde ziyaretçilerini bekliyor.

Dağları, yaylaları ve karagölleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Artvin, normalleşme süreci ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Artvin’in “Sakin Şehir” ünvanlı Şavşat ilçesinde doğal güzellikleriyle ünlü Karagöl Tabiat Parkı, normalleşme sürecinde ziyaretçilerini bekliyor. Şavşat’a 25 kilometre uzaklıkta bulunan ve Sahara Milli Parkı içerisinde yer alan Karagöl, doğal güzelliği ile her mevsim ilgi görüyor. İtalya’nın Milano kentinde, 21-23 Haziran’da gerçekleştirilen Cittaslow 2015 Genel Kurulu’nda “sakin şehir” unvanı alan ilçe, şehrin stres ve gürültüsünden uzak, doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ladin ve çam ağaçları arasında kalp şeklindeki görüntüsü ile dikkat çeken Karagöl, görenleri adeta büyülüyor. Günübirlik gezilerin yanı sıra çevresindeki ormanlık alanlarda kamp yapma imkanı da bulunan Karagöl, temiz havası ve doğasıyla ziyaretçilerini mutlu ederken, fotoğraf tutkunlarına eşsiz manzaralar sunuyor.

MÜZİK PINARI EKİBİ ÇEKİMLERİNİN BİR BÖLÜMÜNÜ KARAGÖLDE ÇEKTİ

İlçemizin başarılı televizyoncu program yapımcısı ve sunucusu Nurbay Usta’nın hazırlayıp sunduğu Mavi Karadeniz Tv Müzik Pınarı programı son aylarda format değişikliği yaparak büyük bir izlenme oranı yakaladı. Bütün ülke genelinde il ilçe ve köylerin tanıtımının yapan Mavi Karadeniz Tv Müzik Pınarı programı ekibi son çekimlerini eşsiz güzellikleri olan Karagöl’de yaparak ekip sanatçılarından Solmaz Akgül sandalda türkülerini okudu. Program formatını insan, doğa, müzik ve kültür yolculuğu şeklinde değiştiren ekibin çekmiş olduğu ve yayına koyduğu programlar büyük beğeni kazanıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek