...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Kadın Derneğinden Sağlık Çalışanlarına Motivasyon Desteği

16 Nisan 2020 - 163 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Kadın Derneğinden Sağlık Çalışanlarına Motivasyon Desteği
Şavşat Kadın Derneğinden Sağlık Çalışanlarına Motivasyon Desteği

Şavşat Kadın Derneği İlçe Merkezinde Görev Yapan Doktorlara, Yardımcı Sağlık
Çalışanları, Hemşirelere, Güvenlik ve Temizlik Personeline Moral Motivasyonlarını Artırmak Amaçlı Olarak Sürpriz Bir Şekilde Yöresel El Yapımı Yiyecekler ve Çeşitli Yiyecekler İkram Etti Şavşat Kadın Derneği İlçe Merkezinde görev yapan doktorlara, yardımcı sağlık çalışanları, hemşirelere, güvenlik ve temizlik personeline moral motivasyonlarını artırmak amaçlı olarak sürpriz bir şekilde yöresel el yapımı yiyecekler ve çeşitli yiyecekler ikram etti.
Koronavirüs salgını nedeniyle gecesini gündüzüne katarak, hayat kurtarmak için kendi
sağlıklarını riske atan ve fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına bir destekte Şavşat Kadın Derneğinden geldi.
Kadın derneği üyeleri sağlık çalışanlarına ikram edilmek üzere hazırladıkları aperatif atıştırmalıkları Devlet Hastanesi, Aile Hekimliği, 112, Toplum Sağlığı, kontrol noktası ve eczanelerin çalışanlarına dağıtılması için yetkililerine teslim ederek moral ve motivasyonlarına destek oldular. Dernek Başkanı Fatma Acar Çelik yapmış olduğu açıklamada; Dünyanın zorlu bir süreçten geçtiği bu günlerde kahramanca ve fedakarca görevlerini yaparak tüm milletimize can veren sağlık çalışanlarımıza teşekkür etmek için Şavşat Kadın Derneği olarak yanlarında olduk.
İnsanların camdan bakınca bile tedirgin olduğu şu dönemde hastanelerde canla başla bu virüsün üstesinden gelmek için çalışan tüm sağlık çalışanlarımız her türlü teşekkürü hak ediyor. Bu zor günlerde birlik olup, evde kalarak ve sosyal izolasyona dikkat ederek onlara yardımcı olmalıyız. Birlikte başaracağız ve sağlıklı günlere yeniden döneceğiz ifadelerine yer verdi. Sağlık çalışanları Şavşat Kadın Derneği üyelerine anlamlı ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederek ikramlıklar ile birlikte çektikleri fotoğrafları dernek üyeleri ile paylaştılar. Sağlık çalışanlarını işyerlerinde ziyaret eden Kadın Derneği Başkanı ve üyeleri yapmış oldukları ikram ve ziyarette fiziksel mesafe dikkat etmeleri göze çarptı. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek