...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever Şavşat’a Veda Etti

07 Mart 2017 - 1.141 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever Şavşat’a Veda Etti
Şavşat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever Şavşat’a Veda Etti

Şavşat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever Şavşat’a Veda Etti

Bir buçuk yıldan buyana Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü görevini yürüten Hilmi Atasever, Bakanlık tarafından yapılan atama ile Adapazarı/Kaynarca ilçesi Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğüne atandı.

Hilmi Atasever veda ziyaretleri kapsamında Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı’ya, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’e, kurum amirlerine ve esnaflara veda ziyaretinde bulundu.

Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı Şavşat’ta yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı Hilmi Atasever’e teşekkür ederek, Başarı Belgesi takdim etti. Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ise hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederek plaket takdim etti ve yeni görev yerinde başarılar diledi.

Atasever ise ilçemizden ayrılmadan önce gazetemize kısa bir açıklama yaptı. Hilmi Atasever yaptığı açıklamada; “Göğe komşu toprakların sımsıcak gönlü güzel insanları ile bir arada olmak bir ayrıcalıktı. Ama ‘insan bu su misali akar ya’ bizde öyle buradaki görevimiz buraya kadarmış. Allah vatan millet sevdalısı insanları başımızdan eksik etmesin ve gençlerimiz de vatan, millet sevgisi ve aşkıyla donansın. Kısa bir zamanda Bu kubbede hoş bir seda bıraka bilenlerden olabilmek için spor adına zor ve kısıtlı imkanlarla geleceğimizin teminatı geçlerimiz le, özverili çalışma arkadaşlarımızla bir şeyler yapmaya çalıştık. Bu çalışmalarımızda bizlere hiçbir zaman maddi, manevi desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Mesut Gazi Ambarcı’ya Belediye Başkanımız Ahmet Sinan Öztürk’e değerli Savcılarımıza, Emniyet Amirimize, Garnizon komutanımıza, Kurum amiri arkadaşlarıma Göğe komşu toprakların güzel insanlarına çok ama çok teşekkürler ediyorum.”dedi.

Hilmi Atasever veda ziyaretlerinin ardından 3 Mart 2017 Perşembe günü yeni görevine başlamak üzere ilçemizden ayrıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek