...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Emniyet Amirinden Engellilere Ziyaret

08 Kasım 2015 - 1.143 kez okunmuş
Ana Sayfa » Şavşat»Şavşat Emniyet Amirinden Engellilere Ziyaret
Şavşat Emniyet Amirinden Engellilere Ziyaret

Şavşat Emniyet Amirinden Engellilere Ziyaret

Artvin’in Şavşat İlçesine ataması yapılan Emniyet Amiri Eray Çınar, Şavşat Engelsiz Yaşam Merkezinde engellileri ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Emniyet Amiri Eray Çınar, Komiser Bünyamin Şeker ile birlikte Şavşat Engelsiz Yaşam Merkezinde engellileri ziyaret ederek engellilerle bir süre sohbet ettiler.

Dernek yönetim kurulu ve üyeleri ile tanışan ve dernek faaliyetleri hakkında bilgi alan Emniyet amiri Eray Çınar kurum olarak engellilere her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti.

Şavşat İlçe Emniyet Amiri Eray Çınar konuşmasında; her sağlıklı insanın bir engelli olma ihtimali olacağına dikkat çekerek sözlerini şöyle devam etti: “Siz engelli kardeşlerimizin mutluluğu sağlığı, bizim mutluluğumuz sağlığımızdır. Sizler ne kadar mutlu olsanız bizlerde o kadar mutlu oluruz. Bu vesile ile Şavşat engelliler derneği olarak birçok faaliyetler içerisinde olduğunuzu görmek bizleri mutlu etti ve bu faaliyetleri çok anlamlı buluyorum. Bizlerde emniyet mensupları olarak bir nebzede olsa sizlerin yaşam şekillerinizi kolaylaştırmada katkımız olursa bu bizi mutlu eder. Siz kardeşlerimizin mutluluğu sağlığı, bizim mutluluğumuz sağlığımızdır. Sizler ne kadar mutlu olsanız bizler de o kadar mutlu oluruz. Bu vesile ile Şavşat Emniyeti olarak sizlere elimizden gelen bütün destekleri vermeye hazırız. Derneğinizin çok iyi faaliyetler ve çalışma içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Derneğiniz gerçekten çok önemli faaliyetlerle güzel bir hizmet veriyor. Şavşat Emniyet Amirliği olarak her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olacağız. Gereken tüm ilgi ve yardımı göstereceğiz. Farkındalık yaratmak için yapmış olduğunuz faaliyetlerinizde sizlerin yanında olacağız” Dedi

Dernek Başkanı Nurbay Usta ve diğer dernek yönetim kurulu üyeleri dernek hakkında bilgiler verdikten sonra kendilerini ziyarete gelen emniyet amiri Eray Çınar ve Komiser Bünyamin Şeker’e teşekkür ettiler.

Nurbay Usta; “Derneğimizin son zamanlardaki aktif çalışma ve bir çok faaliyetler içerisinde olmasının en büyük nedeni İlçemiz kaymakamının İlçemiz Belediye Başkanının ve ilçemizdeki idarecilerin kurumların kendilerine göstermiş oldukları desteklerdir. İdarecilerimiz sayesinde Şavşat engelliler olarak Avrupa standartlarına yaklaşan bir faaliyet çalışma ortamı ve evlerinde oturmayarak sosyal hayatın içerisinde var olduklarını gösterebildiler. İlçemizde 562 engelli olduğunu bunun 119 unun ilçe merkezi ve ilçeye bağlı bulunan mahallelerde oturduğunu belirtti

Yapılan konuşmasının ardından; Şavşat İlçe Emniyet Amiri Eray Çınar ve Komiser Bünyamin Şeker Engelliler Derneği üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek