...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr.Ceren Özcan Görevlendirildi

01 Haziran 2021 - 92 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr.Ceren Özcan Görevlendirildi
Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr.Ceren Özcan Görevlendirildi

Şavşat Devlet Hastanesinde Dâhiliye
İç Hastalıkları Uzmanı Olarak Görev Yapan Uzman Doktor Ceren Özcan Şavşat Devlet Hastanesine Başhekim Olarak Görevlendirildi

Şavşat Devlet Hastanesinde Dâhiliye İç Hastalıkları uzamanı olarak görev yapan Uzman Doktor Ceren Özcan Şavşat Devlet Hastanesine Başhekim olarak görevlendirildi. Şavşat halkı, hastaları ve hasta yakınları tarafından oldukça beğenilen, Şavşat Devlet hastanesinde yıllardır Dahiliye İç Hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Uzman Dr. Ceren Özcan’ın Şavşat Devlet Hastanesine Başhekim olarak atanması ilçede memnuniyet yarattı.

Kısa bir açıklama yapan Uzm.Dr. Ceren Özcan; “Bu görev benim için son derece anlamlı bir görev olacak. Bu önemli görevi layıkıyla yerine getirebilmek için elimden geleni yapacağım” dedi.

Uzm. Dr. Ceren Özcan Kimdir?

1985 İstanbul Kadıköy doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2003 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış olup 2009 yılında mezun oldu. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana bilim Dalında Asistanlık görevine başladı. 2014 yılında ise uzman doktor olarak atandı. Dr. Ceren Özcan 2017 yılında Şavşat Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı olarak mecburi hizmetine başladı.

Dr.Ceren Özcan 16 Nisan 2021 tarihinde Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görevlendirildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek