...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ekrem İmamoğlu’na Bağış

03 Haziran 2019 - 193 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ekrem İmamoğlu’na Bağış
Şavşat Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ekrem İmamoğlu’na Bağış

Şavşat Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ekrem İmamoğlu’na Bağış

Ekrem İmamoğlu İçin Başlatılan Bağış Kampanyasına Şavşat’tan Büyük İlgi

31 Mart seçimlerinde İBB Başkanlığını kazanan daha sonra mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu için CHP’nin başlattığı bağış kampanyasına ilçemizde yoğun ilgi gösterildi. Cumhuriyet Halk Partililer ve vatandaşlar, İmamoğlu’na destek olmak için banka önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

CHP İlçe Başkanlığının organizesinde gerçekleşen programda bağış yapmak isteyen vatandaşlar, banka önün de kuyruğa girdi. Partililer ve vatandaşların yoğun bağış kampanyası Cumhuriyet Halk Partilileri ve İmamoğlu sevenlerini çok mutlu etti.

Konuyla ilgili olarak Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar “İstanbul Büyük-şehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu daha önceleri Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde Artvin’imizi ziyaret etmiş ve komşu ilçemiz Ardanuç ilçemiz ile kardeş Belediye olmuşlardır.

Bu seçimi Ekrem İmamoğlu’nun kazandığına tüm Türkiye inanıyor. Ülkeyi idare edenlerin nemalanma telaşları ve bazı vakıf ve derneklere muslukların kesilmesi bazı partililer tarafından bir paniğe neden olmuştur. Bu panik havası ile seçimler birilerine iptal ettirilmiş ve Ekrem İmamoğlu’nun mazbatası elinden alınmıştır. Halkın verdiği bu mazbatayı ancak halk alır diye düşünürken bu şekilde bir yaptırım ile alınması bizleri ve bütün halkımız üzmüştür. 23 Haziran’da alınacak sonuçlarda bellidir. Halk bir kez daha, daha güçlü bir şekilde bu seçimlerde bir kez daha İmamoğlu diyerek hakkı hakkına teslim edecektir. Bu kez biz ona destek olmak istedik. Halkımızın bağış kampanyasına ilgisi inanmışlığın eseridir. Haksızlığı, vatandaşlar iliklerine kadar hissediyor ve ‘İptali doğru bulmuyoruz’ diyorlar. Farklı illerde de durum aynı. Kampanyayı seçim gününe kadar devam ettirmeyi düşünüyoruz. 23 Haziran akşamı seçimin bir kez daha galibi ve bu defa daha farklı olarak Ekrem İmamoğlu olacaktır. Her şey çok güzel olacak.” diye konuştu.

Bağış Kampanyası ile ilgili olarak Şavşat CHP İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu’da, “31 Mart sonrası maalesef İstanbul seçimleri YSK’nın darbesi ile iptal edildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek amaçlı başlatmış olduğumuz bağış kampanyamız var. Bu kampanyayı her gün ilçemiz de sürdürüyoruz. Bugün Şavşat CHP İlçe Örgütümüz ve vatandaşlarımız ile Şavşat’tan İstanbul’a güçlü bir destek gönderdik. İnanıyoruz ki 23 Haziran’da yenilecek olan seçimlerde de ne yapılırsa yapıl-sın sonuç değişmeyecek ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’dur. 23 Haziran’da İstanbullular tekrar tasdik edecektir. Çünkü bu sorun İstanbul’u aşan Türkiye’de bir demokrasi sorunu haline geldi. Bu durum karşısın da Türkiye’nin dört bir yanın da bu haksızlık ve hukuksuzluk karşısında insanlar direnç ve mücadele gösteriyorlar. Her zaman demokrasi mücadelemiz devam edecektir. Şavşat’ tan sesleniyoruz her şey çok güzel olacak” diye konuştu.

Bankanın önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar Ekrem İmamoğlu’na bağışlarını yaparak gerekirse evde bir ekmek daha az yer ve Ekrem İmamoğlu’na yardımlarımız yaparız. Seçimin kazananı Ekrem İmamoğlu ve onun etrafında kenetlenen halkımız olacaktır şeklinde ifade ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek