...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Çevre Yolunun Çalışmalarında Sona Gelindi

17 Ekim 2017 - 934 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Çevre Yolunun Çalışmalarında Sona Gelindi
Şavşat Çevre Yolunun Çalışmalarında Sona Gelindi

Şavşat Çevre Yolunun Çalışmalarında Sona Gelindi

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Şavşat Çevre Yolunda Çalışan İşçilere Yemek Verdi

2011 Yılında yapımına başlanan ve uzun çalışmalar neticesinde Şavşat Çevre Yolunun Yapımında sona gelindi. İrfan İnşaat A.Ş. tarafından yapımına başlanan Şavşat Çevre Karayolunun yakında trafiğe açılacağı örenildi.

Şavşat Çevre Yolunun yapımın da sona gelinmesi nedeniyle Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk yakında trafiğe açılacak olan Şavşat Çevre Yolunun yapımında çalışan işçilere yemek verdi.

Söğütlü Mahallesinde İrfan  İnşaat A.Ş.’nin ikamet ettiği yerde verilen yemeğe Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun, İrfan İnşaat A.Ş. Müdürü Osman Kul, Şantiye Şefi Rahman Ateş, Şavşat Belediyesi Fen İşleri Müdürü Savaş Gül, Şavşat Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Özgür Dede, Söğütlü Mahallesi Muhtarı Tahsin Topcu ve Şavşat Çevre Yolunda Çalışan işçiler katıldı.

Tatlı bir sohbet içersinde   yenilen yemeğin ardından Başkan Öztürk kısa bir konuşma yaptı. Öztürk; İrfan İnşaat Müdürü Osman Kul’a ve şirket bünyesin de çalışan işçilere teşekkür etti. Öztürk, Çevre yolunda yapılan özverili çalışmalar neticesinde nihayet sona geldik. Biz Belediye olarak çevre yolunun yapımını üstlenen İrfan İnşaat’a ve bünyesinde çalışan  arkadaşlarımıza her türlü destek verdik. Cittaslow ünvanı alan ilçemizin çevre yolu sorunu artık bitmek üzere ben başta Milletvekilimiz İsrafil Kışla’ya, kaymakamlarımıza, dönemin milletvekili Ertekin Çolak’a Karayolları Bölge Müdürlüğümüze, Söğütlü Mahallesi Muhtarı Tahsin Topcu’ ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah çevreyolu-nu yakında hizmete açacağız. Tüm Şavşatlı hemşerilerimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın ise, yakında trafiğe açılacak olan Şavşat Çevreyolunun yapımın da emeği geçenlere teşekkür etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun ise, Şavşat’a yapılan hizmetlere devam edileceğini söyledi. Coşkun; “Hükümetimiz döneminde yapımına başlanılan çevreyolunun bugün sonuna geldik. Çevre yolu Şavşatımıza hayırlı olsun. Huzurlarınızda başta hükümetimize, Milletvekilimiz sayın İsrafil Kışla’ya dönemin kaymakamlarına, belediye başkanlarına, İrfan İnşaat çalışanlarına ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi.

Söğütlü Mahallesi Muhtarı Tahsin Topçu ise; “Yakında hizmete açılacak olan Çevre yolunun ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çevre yolunun yapımının sağlanmasında dönemin Kaymakamı Salih Altun’a, dönemin Milletvekili Ertekin Çolak’a ve şuanki Ak Parti Milletvekilimiz İsrafil Kışla’ya, Karayolları Bölge Müdürü Ahmet Hülki Tüncer’e dönemin kaymakamlarına, belediye başkanlarına, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Temiz’e, dönemin Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Pöhrenkçi’ye, Karayolları kontrol şefi Bahtiyar Sağlam’a, İrfan İnşaat Müdürü Osman Kul’a ve çalışanlarına, Şantiye Şefi Rahman Ateş’e ve emeği geçenlere mahallem adına huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır başlatılan çevreyolunda nihayet sona gelinmiştir. Milletimize, Devletimize, Şavşatımıza ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Yenilen yemeğin sonunda Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın ve Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk tarafından İrfan İnşaat A.Ş. Müdürü Osman Kul’a plaket takdim edildi. Plaket takdiminin ardından Osman Kul ise yaptığı kısa konuşmada emeği geçenlere teşekkür ederek “Bugün bizlerin bir araya gelmesini sağlayan ve şirketimiz bünyesinde çalışan  işçi arkadaşlarımıza verilen yemek için başta Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Nihayet ihalesini aldığımız Şavşat Çevreyolunu bitirmek üzereyiz. Yakında trafiğe açılacak olan Çevreyolunun Şavşatlılara hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

Yenilen yemek tatlı bir sohbetin ardından son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek