...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Belediyesi ve ŞAVKADER Artvin’i Temsil Etti

20 Aralık 2017 - 747 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Belediyesi ve ŞAVKADER Artvin’i Temsil Etti
Şavşat Belediyesi ve ŞAVKADER Artvin’i Temsil Etti

Şavşat Belediyesi ve ŞAVKADER Artvin’i Temsil Etti

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum Kuruluşları Rehberlik Ve İstişare Toplantısı Trabzon da Gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Sivil Toplum Kuruluşları Rehberlik ve İstişare Toplantısı, Kentte bir otel de düzenlendi. Toplantıya Trabzon Valisi Yücel Yavuz,  İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcı-sı Erkan Kılıç, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Dernekler Dairesi Başkanı Yılmaz Doruk,  Artvin İl Dernekler Müdür Vekili Ayla Sarıçam, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilci ve üyesi, idari birim amirleri, müdürler ile vatandaşlar katıldı.

Artvin’den 30 derneğin katıldığı istişare toplantısında stant açan Şavşat Belediyesi  ve Şavşat Kadın Derneği katılımcılar tarafından tam not aldı.

Şavşat Belediyesi Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün eşi Nurgül Öztürk ile birlikte katıldığı istişare toplantısına Destek Hizmetleri Müdürü Özgür Dede ve Şavşat Kadın Derneği’ni temsilen Fatma Çelik ile Özlem Aydın katıldı.

Toplantıda konuşan Trabzon Valisi Yücel Yavuz, sivil toplum kuruluşlarının ülke sorunlarının çözümü noktasında destekleriyle önemli katkıları olduğuna işaret ederek; “Güzel çalışmalar, inşallah daha iyi olacak. Milli sorunlarımız, ülkemizin karşı karşıya kaldığı sorunlar, toplumumuzun arzu ve hak ettiği ihtiyaçların karşılandığı durumların ortaya çıkmasında ve varsa sorunların çözümünde STK’ların karar mekanizması hükümetler, devlet kurumları üzerinde hem destek hem de yönlendirme bakımından etkisi günümüzde daha artıyor ve önemi daha da ortaya çıkıyor. Bu noktada da tüm hassasiyetinizi biliyorum. Bu manada tebrik ve takdirlerimi ifade etmek istiyorum. Bakanlığımızın ortaya koyduğu bu güzel çalışma için, katkıları geçenlere teşekkür ediyorum. Bura da 11 derneğimizce oluşturulan stantta çok değerli ürünleri tanıtılacak. Ayrıca danışmanlık anlamında uzman arkadaşlarımız yer alacak kendileriyle proje gibi birçok konuda bilgi alışverişinde bulunabilinecek” dedi.

Katılımcı 11 dernek tarafın dan yöresel ürünlerin tanıtıldığı stantları gezerek incelemelerde bulundu. Bu arada toplantı kapsamında bakanlıkla ilgili birçok kuruma ilişkin uzmanlar tarafından kurulan stantlarda da vatandaşlara  bilgi verildi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek