...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Belediyesi Parke Taşı Döşeme Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

25 Nisan 2016 - 1.971 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Şavşat Belediyesi Parke Taşı Döşeme Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor
Şavşat Belediyesi Parke Taşı Döşeme Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Şavşat Belediyesi Parke Taşı Döşeme Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

İlçemiz Yeni Cadde ve Şehit Orhan Topcu Caddesinde Yol Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

Şavşat Belediye Başkanlığı tarafından ilçemiz Yeni Cadde ve Şehit Orhan Topcu Caddesinde yol yenileme ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları yapımına başlandı.

Şavşat Belediyesi ekipleri, ilçeyi alt ve üst yapısıyla yeni görünümüne kavuşturmak için cadde ve sokaklarda başlattığı kilit parke, kaldırım ve yol genişletme çalışmalarına hız verdi.

İlçemiz Yeni Cadde ve Şehit Orhan Topcu Caddesinde kilit parke ve kaldırım döşeme çalışmalarında sona gelen belediye ekipleri, halkın daha ferah ve daha modern bir yaşam sürmeleri için gece gündüz çalışıyorlar. Çalışmalar kapsamında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk; “İlçemizin kalitesini artırmak için her türlü kusuru ve eksikleri tespit edip belirlenen programlar dâhilinde düzeltme yoluna gidiyoruz. Şuan ekiplerimiz cadde ve sokaklarımızda kilit parke, kaldırım, bordür ve yol genişletme çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. İlçemizi cadde ve sokaklarıyla, çevre düzeniyle, çocuk oyun alanları ve parklarıyla yaşanabilir hale getirmek için çalışıyoruz. Halkımız hem özverili çalışmalarımızda bize manevi destek veriyor, hem de memnuniyetlerini ifade ediyorlar. Bizler de daha modern bir Şavşat için büyük bir zevk ve özveri ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren cadde sakinleri ise Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’e ve çalışanlara teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek