...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Belediyesi İlçe Merkezinde Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor

13 Aralık 2016 - 1.488 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat Belediyesi İlçe Merkezinde Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor
Şavşat Belediyesi İlçe Merkezinde Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor

Şavşat Belediyesi İlçe Merkezinde Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor

Şavşat Belediyesi Yağan Etkili Kar Yağışının Ardından Kaldırım ve Yollarda Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor

Şavşat Belediye ekipleri kar yağışının ardından ilçe merkezin de kar küreme ve kar temizleme çalışmalarına Şavşat’ın her noktasın da aralıksız devam ediyor.

İlçemizde yaklaşık bir haftadır etkili olan kar yağışı nedeniyle karla kaplanan cadde ve sokakların temizliği için Şavşat Belediyesine bağlı ekipler çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kar yağışının durmasını fırsat bilen Şavşat Belediyesi Fen İşleri ekipleri iki kepçe ve bir greyderle ilçenin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi, Hükümet caddesi ve İnönü Caddesi üzerindeki karları kamyonlarla şehir dışına taşıdılar.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk yapılan çalışmalarla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Öztürk yaptığı açıklamada; “Ekiplerimiz, kar yağışının ardından halkın sorun yaşamaması ve günlük yaşamın normal seyrinde devam etmesi için çalışmalarımızı hızlandırdık. Karla mücadele çalışmaları kapsamında öncelikli olarak ana yolları, cadde ve sokakları ve okul yollarını temizledik.” dedi.

Diğer yandan ilçemizde cadde ve sokakların yanı sıra yaya kaldırımları da belediye işçileri tarafından temizlendi.

Vatandaşlardan Başkan Öztürk’e Teşekkür

Belediyenin kar temizleme çalışmalarından dolayı vatandaşlar Belediye Başkanına ve teşekkür etti. Bazı vatandaşlar  “Kar yağışı nedeniyle caddelerimiz ve sokaklarımız yürünemez hale gelmişti. Belediyenin özverili çalışmaları neticesinde caddelerimiz ve sokaklarımız ayrıca kaldırımlar kardan temizlendi. Belediye başkanına ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek