...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1730 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ten İstanbul Üniversitesi’ne Teşekkür Ziyareti

01 Eylül 2016 - 1.632 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ten İstanbul Üniversitesi’ne Teşekkür Ziyareti
Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ten İstanbul Üniversitesi’ne Teşekkür Ziyareti

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ten İstanbul Üniversitesi’ne Teşekkür Ziyareti

12-14 Temmuz 2016 Tarihinde, 2.Cıttaslow Şavşat Çalıştayı’nın Etkileri Devam Ediyor

12-14 Temmuz 2016 tarihinde, 2. Cıttaslow Şavşat Çalıştayı’nın etkileri devam ediyor. Başarılı bir çalıştaya imza atan Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ve Destek Hizmetleri Müdürü Özgür Dede, İstanbul Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Şavşat Belediyesi’nin yaptığı başarılı etkinlikler gerek Türkiye genelinde gerekse de Dünya’nın birçok ülkesinde ses getiriyor. Dünya’nın Cittaslow şehirleri arasına giren Şavşat ilçesi bu alanda önemli etkinliklere de imza atarak ilçenin tanıtımına katkı sağlarken, bir yandan da ilçenin geleceği için önemli adımların atılmasına imkân sağlanıyor. Bu amaçla gerçekleştirilen etkinlikler ses getirmeyi sürdürürken, 12-14 Temmuz 2016 tarihlerinde Şavşat Kaymakamlığı ve Şavşat Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Cittaslow Şavşat Çalıştayı’da yine başarıyla tamamlanan etkinler arasındaydı. Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk; işte bu etkinlik kapsamında ”Şavşat Kadınları Sanatsal Etkinlikleri” organizasyonunu gerçekleştiren, İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elsanatları Bölümü Seramik Cam ve Çinicilik Programı Öğretim elemanlarına, başta Artvinli Hemşerimiz Prof. Dr. Erdoğan Köse olmak üzere teşekkür etmek için üniversitedeki makamında ziyaret etti.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elsanatları Bölümü Seramik Cam Ve Çinicilik Programı Öğretim elemanlarına teşekkür ederek, Şavşat’a yaptıkları katkılar için asıl kendilerinin müteşekkir olduklarını söyledi. Şavşat Belediye Başkanı Öztürk, bu tür çalıştay ve panelleri düzenlemeyi sürdüreceklerini ve Şavşat’ın geleceğini hep birlikte hazırlayacaklarını söyledi.

İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elsanatları Bölümü Seramik Cam ve Çinicilik Programı Öğretim elemanları adına konuşan Artvinli hemşerimiz Prof.Dr. Erdoğan Köse’de Şavşat Bele-diye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün şahsında tüm hemşerilerine teşekkür ederek her zaman Şavşat’ın yanında olacaklarını ve her ihtiyaç duyulan anda hizmete hazır olduklarını ifade etti.

Sıcak ortamda gerçekleşen ziyaret Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün öğretim görevlilerine hediyeler vermesi ile son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek