...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat AK Parti İlçe Başkanlığı İlçe Danışma Toplantısını Gerçekleştirdi

13 Aralık 2016 - 1.608 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Şavşat AK Parti İlçe Başkanlığı İlçe Danışma Toplantısını Gerçekleştirdi
Şavşat AK Parti İlçe Başkanlığı İlçe Danışma Toplantısını Gerçekleştirdi

Şavşat AK Parti İlçe Başkanlığı İlçe Danışma Toplantısını Gerçekleştirdi

Ülkü Ulusoy Kadın Yaşam Eğitim Merkezi salonunda gerçekleşen toplantıya Ak Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta, Ak Parti Artvin İl Başkan Yardımcısı Turgut Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Sedat Demir, Şavşat Ak Parti Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Etemşah Coşkun, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Hasan Temiz, Şavşat Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aruz Durmuş, Şavşat Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özkan, Ak Parti Şavşat İlçe Yönetim Kurulu ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Genel Meclis Üyesi Hasan Temiz, Şavşat’ta yapılan yatırımlar hakkında bilgi vererek Şavşat Grup köy yolları ile ilgili çalışmaları anlattı. Temiz, 2017 yılı bütçesini oluşturduklarını söyleyerek yatırımların ve hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

Toplantıda Ak Parti İlçe Başkanı Sedat Demir de kısa bir konuşma yaparak 15 Temmuz’da ülkemizde yaşanan Darbe Girişimi hakkında bütün üyelere bilgi verildiğini teşkilat ve teşkilatçılığın önemine vurgu yaptı. Ayrıca Şavşat Ak Parti İlçe Teşkilatının çalışmaları ve genel durumuyla ilgili bilgiler vererek yaptıkları çalışmaları anlattı.

Teşkilat Başkanı Etemşah Coşkun ise yaptığı konuşmada köy başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek, Ülkenin genel durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Coşkun yaptığı açıklamada “Önümüzde bir referandum süreci görünüyor, bu bağlamda referandum için gerekli her türlü hazırlıklarımızı yaptık bu süreçte her bir üyemize çok önemli görevler düşmektedir.” dedi.

Şavşat Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Durmuş ise yaptığı konuşmada, “Ak Parti’ye hizmet etmenin büyük onur ve şeref olduğunu söyleyerek Kadın Kollarının yapmış oldukları çalışmaları, ziyaretleri anlatarak katılımcılara teşekkür etti.

Şavşat Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özkan ise yapmış olduğu konuşmada Gençlik Kollarının yaptıkları çalışmalar hakkında partililere bilgiler verdi.

Toplantıda Ak Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta’da partililere hitaben kısa bir konuşma yaptı. Balta, 15 Temmuz da yaşanan darbe girişimleriyle ilgili Ak Parti’nin duruşunu özetledi. Darbe teşebbüsünün bastırılmasına değindi. Ak Partililerin bu girişimde nasıl organize ve nasıl kenetlendiğinden bahsetti. Ak Parti İl Teşkilatının faaliyetleri ve etkinlikleri ile ilgili Türkiye’de 6. İl olduklarını söyleyerek yakında zamanda yapılacak olan referandum hakkında da bilgiler verdi.

Toplantıda Şavşat’a yapılan yatırımlar ve hizmetler hakkında slayt gösterisi yapıldı. Ardından partiye katılanlara rozetleri takıldı.

Toplantı katılımcıların ve partiye katılan yeni üyelerin hatıra fotoğraf çekimiyle son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek