...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sahne Sırası Sende”

07 Mart 2016 - 1.389 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Sahne Sırası Sende”
Sahne Sırası Sende”

Sahne Sırası Sende”

“Sahne Sırası Sende” sloganıyla başlatılan solo ses yarışmasında dereceye giren öğrenciler Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcıyı makamında ziyaret ettiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever, Şavşat Çok Programlı Lisesi Müzik Öğretmeni Özgür Şahin, dereceye giren öğrenciler ve beraberindekiler, İlçe Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı’yı Makamında ziyaret ettiler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Sahne Sırası Sende” sloganıyla başlattığı Gençlik Merkezleri Arası Türk Halk Müziği Yarışması’nın Artvin il birinciliği aşaması düzenlendi. Gençlerin Türk Müziği’ne olan ilgilerinin artırılması amacıyla düzenlenen ‘Sahne Sırası Sende’ sloganıyla ‘Solo Kız, Erkek Ses ve Solo Çalgı’ il birinciliği yarışmasında Şavşat’ı temsil eden öğrenciler yüzleri güldürdü. 14-17 yaş gurubunda Şavşat Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencilerinden, Hazal Yeralmaz 1. Ceylan Kılıç 2. ve 18-21 yaş gurubunda ise Betül Yarar 1. oldular.

İlçe Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı Şavşat’ı il genelinde ve bölgede temsil ederek, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek