Dolar : Alış : 5.3429 / Satış : 5.3526
Euro : Alış : 6.0908 / Satış : 6.1018
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin8°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 1389 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Saadet Partisi Artvin Milletvekili Adayı Salih BERBER, Seçim Çalışmalarına Köyünden Başladı

12 Haziran 2018 - 1.327 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Saadet Partisi Artvin Milletvekili Adayı Salih BERBER, Seçim Çalışmalarına Köyünden Başladı
Saadet Partisi Artvin Milletvekili Adayı Salih BERBER, Seçim Çalışmalarına Köyünden Başladı

Saadet Partisi Artvin Milletvekili Adayı Salih BERBER, Seçim Çalışmalarına Köyünden Başladı

Saadet Partisi Artvin Milletvekili Adayı Salih Berber, Doğduğu Köy Kirazlı Köyünde Seçim Çalışmalarına Başladı.

Cuma namazı çıkışı köylüleriyle buluşan Berber, 1998′ den beri aktif siyasetin içinde yer aldığını ve bugüne kadar kimseyi kırıp dökmeden, kimseye hakaret etmeden yürüttüğü siyasi tavrı anlattı. Bundan sonraki süreçte de daha iyi hizmetler verebilmek adına köylülerinden destek isteyerek millet için “Saadet” dedi.

“Hizmetler Dönemsel Görev Sırası Bizde”

Bugüne kadar aktif siyasetle uğraşan ve bölge adına emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Berber, “Yapılan her bir hizmet için bizler de ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Hizmetler dönemsel olarak yapılmıştır. Şimdi de görev sırası bizde. Köyümüze, ilçemize, ilimize hizmet eden herkesten Allah (C.C) razı olsun. Görevi üstlenirsek bizde, başta köylülerimiz olmak üzere, ilçemize, ilimize ve bütün insanlara fay-dalı olacağız. Bu yüzden ben, siz köylülerimin destek ve dualarını çok önemsiyorum. İyi işleri beraber başaracağımıza inanıyorum. Bundan dolayı da sizleri çok değerli ve kıymetli buluyorum” dedi.

“Benim Gönlüm Size Her Daim Açık Olacak”

Salih Berber, devletin çeşitli kurumlarında; imamlık, sağlık memurluğu, öğretmenlik gibi çeşitli branşlarda hizmet verdiğini, bu hizmetlerde bulunurken hukuk fakültesini kazanıp mezun olduğunu ve 20 yılı aşkın süredir de avukatlık yaptığını belirtti. Tüm bu gayret ve tecrübelerine dayanan Berber, “Eğer bize görev tevdi edilirse sizlere faydalı olacağıma inanıyorum. Hepiniz bugüne kadar çeşitli yerlere oy verdiniz buna da saygım sonsuz ama görev sırası bizde. Şimdi ben sizlere faydalı olabilmek için oylarınızı bekliyorum. Bir mevkii sahibi olursam benim kapım, sizlere hizmet için her zaman açık olacak. Buna rağmen, bu köyden Saadet Partisi’ne tek bir oy çıkmaz ise de benim Salih Berber olarak gönlüm sizlere her daim açı.k olacak. Bundan hiç şüphe-n iz olmasın” şeklinde konuştu.

Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın’a Ziyaret

Salih Berber, köyünden ayrıldıktan sonra, il ve ilçe teşkilatlarıyla beraber Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın’ı ziya.ret etti. İlçe geleceği hakkında ürettiği projeler ve bölge balkı adına yaptığı çalışmaları anlatan Berber, ardından Şavşat’ın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Erdoğan Kör’ü ziyaret etti. Berber, ziyaret esnasında, “Ben ve ait olduğum teşkilatım Allah’ın izniyle yanlış yerde durmaz, yanlışı temsil etmez. Bundan dolayı da siz değerli hemşerilerim ve medya mensuplarının desteğini bekliyorum” şeklinde konuştu. Salih Berber, daha sonra ilçe esnafına ziyaretlerde bulunarak ilk günki çalışmalarını sonlandırdı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika